Almanya Dil Okulları

Hali hazırda Almanca eğitimi görüyor ama kendini daha fazla geliştirmek istiyorsan, ya da ileride üniversite eğitimin için Almanya’yı düşünüyorsan,

Ya da olur olur Almanca’ya sempati duyuyorsan, bu dili kesinlikle ana vatanında öğrenebilirsin.

Ama öncesinde Almanya’da dil okulu süreci hakkında bilgi alabilir, kararlarını ise sonrasında kesinleştirebilirsin.

Hiç Almanca Bilmesen de Almanya’da Dil Eğitimi Alabilirsin
Aklında bulunsun, Almanya’da dil eğitimi alman için öncesinde Almanca bilmene gerek yok; herşeye sıfırdan başlayabilirsin.

Bu işte ilk olarak bütçeni belirleyebilir ve bu bütçeye göre bir şehir ve dil okulu seçebilirsin.

Örneğin eğlenceli ve kalabalık şehirleri tercih ediyorsan Berlin, Münih, Hamburg, Düsseldorf ya da Frankfurt gibi lokasyonları tercih edebilirsin.

Ama daha hesaplı bir dil eğitimi almayı planlıyorsan ziyaretin sırasında Bonn, Bremen, Dresden… gibi lokasyonlardan birinde yaşarken, boş zamanlarında diğer şehirleri gezebilirsin.

Almanya Dil Okulları ile Almanca’yı Yaşayarak Öğrenebilirsin
Dil okulu tercihini eğitim ihtiyaçlarına göre belirleyebilir; genel Almanca, iş için Almanca, üniversiteye hazırlık için Almanca ya da TestDaF/DSH sınavlarına hazırlık için Almanca eğitimi alabilirsin.

Ayrıca okulunun sunacağı çeşitli aktivite programları ve yarım ya da tam günlük şehir gezileri sırasında Alman kültürü hakkında kendini geliştirebilirsin.

Almanya’da Dil Eğitimi Alırken Aile Yanında Konaklayabilir ya da Farklı Seçenekleri Değerlendirebilirsin
Dil Eğitimin sırasında daha fazla Almanca partik yapabilmen için, okulunun ayarlayabileceği bir Alman ailenin yanında konaklayabilirsin.

Ama sen daha fazla özgürlük istiyorsan, yine okulunun ayarlayacağı öğrenci yurdu, öğrenci evi, paylaşımlı apartman ve otel seçenekleri içinden sana uygun olanı tercih edebilirsin.

Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda yer alan Almanya’daki dil okullarını inceleyebilir ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında, sana özel öneriler sunabilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin…

shape-29
GoWest
Almanya Dil Okulları

Gösterilen sonuç sayısı: 2

GoWest

Kayıt Süreci