Almanya Yaz Okulları

Almanca’ya ilgin varsa ya da zaten bildiğin bu dilde kendini daha fazla geliştirmek istiyorsan, bu yaz Almanya’yı ziyaret edebilirsin.

Hiç Almanca bilmesen de başvurabileceğin bu yaz okullarında sunulan eğitim programları, çeşitli alanlarda aktiviteler ve şehir gezileriyle, dil eğitimi konusunda kendine çok şey katabilirsin.

Ancak okul ve lokasyon seçimi yapmadan önce, nelere dikkat etmen gerektiği konusunda biraz bize kulak verebilirsin.

Almanya’da dil eğitimi alabileceğin okul sayımız az olsa da, lokasyon sayımızı görünce “az çoktan fazladır” felsefesine sen de katılabilir ve seçim yapmakta epey zorlanabilirsin.

Bunun için lokasyondan önce hangi eğitim programına katılmak istediğine (genel Almanca ya da yoğun Almanca gibi) karar verebilir;

Sonrasında da hem istediğin eğitimi alabileceğin, hem de senin yaş aralığına uygun olan lokasyonlar içinden ziyaret edeceğin yeri belirleyebilirsin.

Okul seçimini, tenis, yelken, kayak, binicilik gibi özel ilgi alanlarına yönelik programlar sunan lokasyon ya da okullara göre de yapabilirsin.

Ama seçim konusu kafanı fazla karıştırmasın. Çünkü bizi bile özendiren birbirinden güzel okul kampüslerinde, bol eğlenceyle harika bir eğitim alabilir ve tesislerinden yurduna kadar okulunun tüm olanaklarından yararlanabilirsin.

Karar vermende biraz daha yardımcı olabilmemiz ve okul, program, aktivite, gezi, konaklama, fiyat konularında, seni daha iyi bilgilendirebilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin…

shape-29
GoWest
Almanya Yaz Okulları

Gösterilen sonuç sayısı: 2

GoWest

Kayıt Süreci