Amerika Yaz Okulları

7-17 yaşları arasındaysan ve masallarda duyduğunu, filmlerde gördüğünü ya da rüyalarda yaşadığını gerçeğe dönüştürmek istersen, bu yaz Amerika’yı ziyaret edebilirsin.

Sana hem İngilizce’yi öğretecek, hem eğlendirecek, hem de Amerika’nın en güzel yerlerini gezdirecek bir yaz okuluyla, kısa zamanda çok şey yapabilir ve dopdolu bir yaz geçirebilirsin.

Disneyland ve Magic Kingdom’da masalların gerçek olduğuna inanabilir, Busch Gardens ya da Epcot Center ‘da nefesini kesecek kadar yükseklere uçabilir, Broadway’de bir gösteri izleyebilir, yüzen bir arabaya binebilir ya da okyanusta yüzebilirsin…

Bavulunu toplayıp yollara düşmeden önce, Amerika’nın hangi şehrine ve hangi yaz okuluna gideceğine karar vererek, seni bekleyen bu harika macerayı planlamaya başlayabilirsin.

Amerika’da Yaz Okulu Seçimi Yapabilmek için…
Yaz okulu seçimini yapmadan önce, okulların bulunduğu şehirleri ve bu şehirlere göre değişen yaş aralıklarını incelemeyi unutma. Böylece, kendi yaşıtlarınla birlikte olabileceğin programı sunan ve istediğin şehirde bulunan bir yaz okulunu daha kolay seçebilirsin.

Örneğin daha büyük yaş aralığında bir öğrenciysen, New York gibi büyük şehirleri ziyaret edebilir ve daha fazla özgürlüğe sahip olabilir; daha küçük yaş aralığındaysan kendi kampüsü bulunan okullarda, güvenliğin için daha fazla denetim altında olabilirsin.

Okul seçimini, verilen eğitim programlarına(Genel ya da Yoğun İngilizce gibi), sunulan aktivitelere (spor, dans ya da sanat gibi ilgi duyabileceğin alanlara göre) ve gezi programlarına göre de yapabilirsin.

Genel İngilizce eğitimi almayı hedefliyorsan, haftada en az 15 ya da 20 ders alabileceğin programları tercih edebilir; yabancı dil sınavlarına ya da üniversite eğitimine hazırlanmak gibi hedeflerin varsa da ders sayısı daha fazla olan veya birebir İngilizce dersleri sunan, akademik İngilizce programları sunan yaz okullarını da değerlendirebilirsin.

İster Okul Kampüsünde Arkadaşlarınla İstersen de Amerika’lı Bir Aile Yanında Konaklayabilirsin.
Hem eğitim alabileceğin hem de çeşitli aktivitelerine katılabileceğin okulunda, konaklamanı da yapabilirsin. Amerika’daki yaz okulları, genellikle üniversitelerin ya da büyük okulların kampüsleri içinde yer aldığı için, yeni arkadaşlarınla birlikte kampüs içindeki öğrenci yurdunda kalabilirsin.

Öğrenci yurduna alternatif olarak, okuluna yakın mesafede yaşayan bir aile yanında da kalabilir, böylece Amerikan ev yaşamını ve kültürünü daha yakından tanıyabilirsin.

Amerika Yaz Okulları ile Hayalindeki Şehri Ziyaret Edebilirsin.
Şehir seçimi konusunda ipucuna ihtiyacın varsa, tüm yardımlarımıza rağmen Amerika’nın birbirinden eğlenceli şehirleri arasında, seçim yapmakta epey zorlanabilirsin.

Gecesi de gündüzü de hareketli bir şehri görmek istersen, New York, Los Angeles ya da Florida’yı tercih edebilirsin.

Eğer Amerika’nın daha sakin, ama yine de çok eğlenceli bir köşesine gitmek istersen, ziyaretin sırasında Boston, Malibu ya da Philadelphia gibi şehirlerde kalabilirsin.

Ama sen hangi şehri seçersen seç, deniz ve güneş eşliğinde, hayatın boyunca unutamayacağın harika bir yaz macerası yaşayabilirsin.

Karar vermende yardımcı olması için, aşağıdan Amerika’daki yaz okullarını inceleyebilir ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında, sana özel öneriler sunabilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin…

shape-29
GoWest
Amerika Yaz Okulları

Gösterilen sonuç sayısı: 5

GoWest

Kayıt Süreci