Dubai Dil Okulları

İngilizce’yi hiç bitmeyen bir tatilde öğrenmek için Dubai’yi ziyaret edebilirisin…

Birleşik Arap Emirlikleri’nin en kalabalık şehri Dubai, artık senin gibi İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından da tercih ediliyor.

Yabancı dile sıfırdan başlamak, bulunduğun seviyeyi geliştirmek veya sınavlara hazırlık, üniversiteye hazırlık ya da iş için İngilizce eğitimi almak için birçok farklı seçenek sunan dil okulları ile Dubai harika bir seçim olabilir.

“Lüks tatilin adresi” ya da “Ana dili İngilizce olmayan bir şehir” gibi düşünceleri aklından hemen kov!!

Öncelikle, ana dili İngilizce olmasa da, turistleri ve turizm hizmetleriyle sular seller gibi İngilizce konuşulan bir yer olduğunu ve hatta bu toprakların -daha doğrusu kumların- bir zamanlar İngiliz himayesinde bulunduğunu unutma…

Lüks bir şehir olmasını ise mükemmel bir fırsata çevirebileceğini hatırla. Eğer katılmayı planladığın İngilizce dil eğitimi programı 24 haftadan fazla olursa, Dubai’de bir yıl süresince çalışma ve oturma izni alabilirsin. Ve kazanabileceğin harçlıkla fazlasıyla lüks bir öğrenci hayatı yaşayabilirsin.

Dubai’de İngilizce eğitimi almak için bir diğer kolaylığı ise vize işlemlerin sırasında yaşayabilir, kararını verdiğin andan itibaren, kuş misali bu şehre uçabilir ve hemen İngilizce eğitimine başlayabilirsin.

Dubai’de İngilizce dil eğitimi konusunda geri kalan herşeyi tek bir telefonla anında bizden öğrenebilir,

Kulağına oldukça farklı gelen bu fikre kısa sürede alışabilir,

Bu farklı deneyimle geleceğin için çok güzel kazanımlar edinebilir ve gülümseyerek hatırlayacağın anılar biriktirebilirsin…

shape-29
GoWest
Dubai Dil Okulları

Tek bir sonuç gösteriliyor

GoWest

Kayıt Süreci