İrlanda Dil Okulları

İngilizce ana vatanında öğrenilir diyor, ama bütçen için endişeleniyorsan, İrlanda fikrini aklına soktuğumuz için, bize binlerce teşekkür edebilirsin.

İrlanda’da Dil Eğitimi Fikrine Bayılabilirsin…
İngiltere’ye bu kadar yakın ve benzer olmasına rağmen, hesaplı fiyatları, kolay yaşam şartları ve İngilizce’yi daha rahat öğrenebilmen için oldukça az olan Türk öğrenci oranıyla, İrlanda’yı İngiltere’ye tercih edebilirsin.

Küçük bir ülke olması nedeniyle şehir seçimi konusunda kararsızlığa düşmeden, İngilizce eğitimini Dublin’de alabilirsin.

İrlanda’nın başkenti ve en hareketli şehri olmasına rağmen, öğrenci dostu bu şehirde, birçok önemli dil okulu arasından, ihtiyacına uygun eğitim vereni seçebilirsin.

İrlanda’da Dil Eğitimin için Büyük Dil Okullarını ya da Butik Dil Okullarını Tercih Edebilirsin
Tercih edebileceğin her dil okulunda Genel/Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Yıl, Sınavlara ya da Üniversiteye Hazırlık için İngilizce gibi farklı programları bulabilir ve içinden ihtiyacına uygun olanı rahatlıkla seçebilirsin.

Hatta tek bir programa katılmak yerine genel İngilizce eğitimi alırken, programına ek olarak İş için İngilizce veya Sınavlara Hazırlık için İngilizce kurslarına da katılabilirsin.

Kendini eksik gördüğün konularda ise birçok İrlanda dil okulunda birebir İngilizce dersleri de alabilirsin.

Ve eğer, 25 haftadan fazla sürecek bir programa katılırsan, haftada 20 saat çalışma iznine sahip olabilir, böylece cep harçlığına da katkıda bulunabilirsin.

İrlanda’da Dil Eğitimi Alırken Konaklama Türünü Bütçene Göre Belirleyebilirsin
İrlanda’da geçireceğin bu süre içinde de ister bir aile yanında, istersen de bir öğrenci yurdunda konaklayabilirsin.

Aile yanı konaklama bütçe açısından daha uygun olurken, ev yaşamında İrlanda kültürünü daha yakından tanıyabilirsin.

Dil okulunun ayarlayacağı öğrenci yurdu konaklamasını tercih edersen de, İrlanda’ya senin gibi dil eğitimi almaya gelen arkadaşlarınla bol bol İngilizce pratiği yapabilirsin.

Ama özgürlüğüne fazla düşkünsen, paylaşımlı apartman ya da otel seçeneklerini de değerlendirebilirsin.

Dil Eğitimin Sonrasında da İrlanda’da Farklı Eğitim Fırsatlarını Değerlendirebilirsin
Eğer üniversite planların için de bu ülkeyi tercih edeceksen, lisans ya da lisans üstü eğitimini tamamladığında Google, Yahoo, Facebook ve Microsoft gibi birçok önemli firmanın Avrupa merkezi olan İrlanda’da, 1 sene boyunca çalışma iznine sahip olabilirsin.

Bunun öncesinde de İrlanda dil okullarında akademik İngilizce öğrenebileceğin Üniversiteye Hazırlık için İngilizce programlarını değerlendirebilirsin.

Artık İrlanda fikrine farklı bir gözle bakıyorsan, aşağıda yer alan İrlanda’daki dil okullarını inceleyebilir; ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında sana özel öneriler sunabilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin…

shape-29
GoWest
İrlanda Dil Okulları

Gösterilen sonuç sayısı: 12

GoWest

Kayıt Süreci