Accord Fransa Yaz Okulları

ACCORD yaz okulu ile Fransızca’yı, Fransa’nın kalbinde öğrenebilirsin.

12-17 yaş grubu için Saint Nicolas yaz kampı merkezinde, eğitim, aktivite ve gezi programları sunan bu yaz okulu ile Fransızca’yı eğlenerek öğrenebilirsin.

Haftada 15 saat süresince alacağın Fransızca derslerine ek olarak bol bol konuşabileceğin, pratik yapabileceğin ve sosyalleşebileceğin onlarca okul aktivitesine katılabilirsin.

Futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, çizim, boyama, maske yapımı gibi aktviteler sırasında eğlenirken, müzik/vokal, tiyatro/drama, dans(hip-hop, kan-kan, salsa…), multimedya(video klip, stop motion film yapımı)…gibi çok farklı atölye programlarında yeni ilgi alanları geliştirebilirsin.

Aktivitelerden zaman bulabilir ya da Fransızca eğitimine daha fazla zaman ayırmak istersen, derslerine ek olarak haftada 5 saat (en fazla altı kişilik sınıflarda) yazma ve gramer eğitimi veya birebir Fransızca dersleri görebilirsin.

Her hafta katılabileceğin bir tam ve üç yarım günlük gezi sırasında ise Louvre Müzesi, Eiffel Kulesi, the Champs-Elysées, Notre Dame Katedrali, Montmartre, Sacré Coeur Bazilikası, Disneyland Paris, Asterix Tema Parkı, Loire Valley Kalesi…gibi Paris’in en önemli noktalarını ziyaret edebilirsin.

ACCORD Fransa Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?
Fransızca eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Paris

Nerede Kalabilirsin?

Öğrenci Yurdunda