Ardmore Language Amerika Yaz Okulları

İngilizce’den daha fazlasını öğrenmek ve fazlasıyla eğlenmek için Ardmore Language yaz okullarını tercih edebilirsin.

Sadece yaz okulu programları sunan Ardmore Language’ta sıra arkadaşın ya da 2 kişiden daha fazla grup çalışmaları, yarışmalar ve oyunlar eşliğinde, konuşma ağırlıklı bir İngilizce eğitimi alabilirsin.

Sınıf içinde haftada 15 saat yabancı dil eğitimi alabilir, kalan vaktini ise voleybol, basketbol, tenis, yürüyüş, sinema gecesi, drama, el sanatları gibi çeşitli yaz okulu aktiviteleriyle geçirebilirsin.

Ayrıca gazete çıkarma, yeni bir icat geliştirme, web sitesi yapımı, tiyatro…gibi haftalık okul projelerinde de yer alarak İngilizce pratik yapabilirsin.

Her hafta yapılan 1 tam ve 1 yarım günlük şehir gezilerinde ise filmlerde gördüğün Amerika’yı canlı canlı yaşayabilirsin.

Kategoriler:

Ardmore Language Amerika Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

Yaz okulu programı içinde yapabileceğin şehir gezisi sayısı haftada 1 tam ve 1, 2 ya da 3 yarım gün olarak kalacağın merkeze göre değişiklik gösterebilir; en fazla 15 kişilik sınıflarda İngilizce öğrenebilir; Ardmore Language yaz okulunun farklı merkezlerinde İngilizce eğitimine ek olarak Drama ve Dans, Basketbol, Ivy League Gezisi, Gönüllülük Programı, Bilim gibi premium programları da tercih edebilir; Amerika’daki ziyaretin sırasında okul kampüsleri içindeki öğrenci yurdunda kalabilir; bu yaz okulu programlarına en az 1, en fazla da 6 hafta süresince katılabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

California, San Francisco State University (11-19 yaş)
California, UCLA (11-19 yaş)
Connecticut, Yale University (14-19 yaş)
Hawaii, University of Hawaii Manoa (11-19 yaş)
Illinois, Loyola University
Massachusetts, Boston University (10-19 yaş)
New York, Pratt Institute (14-19 yaş)
New York, Saint Peter’s University (13-19 yaş)
New York, Manhattan College (13-19 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Öğrenci Yurdunda