ATC İrlanda

İrlanda’da dil eğitimin için iki farklı lokasyon seçeneği sunabilecek butik dil okulu ATC İrlanda ile İngilizce eğitimine daha fazla yoğunlaşabilirsin.

Dublin’in yanı sıra, okulunun Dublin’e 35 dakika mesafede bulunan ve deniz kıyısında yer alan Bray şehrinde İngilizce eğitimini almayı tercih ederek, daha az sayıda Türk öğrenci ile karşılaşabilir ve yabancı dil eğitimine daha rahat odaklanabilirsin.

ATC İrlanda dil okulunu, lokasyon seçenekleri dışında harika eğitim programları için de tercih edebilirsin.

Okulunun Bray merkezinde en az 12 hafta süresince haftada 16 saat veya okulunun Dublin merkezinde (en az 2 haftadan başlayan) haftada 15 saat genel İngilizce eğitimine katılmayı tercih edersen, ders saatlerin dışında İrlanda’yı keşfetmeye daha fazla vakit ayırabilirsin.

ATC İrlanda dil okulunun her iki merkezinde haftada 20 saat yarı yoğun ya da haftada 26 saat yoğun İngilizce programlarını da değerlendirebilirsin.

İrlanda’yı IELTS veya Cambridge sınavlarına hazırlık eğitimin için ziyaret etmeyi planlıyorsan, ATC dil okulunun her iki merkezinde de sınavlara hazırlık için İngilizce kursları bulabilirsin.

Cambridge sınavı için ATC İrlanda dil okulunun hem Dublin hem de Bray merkezinde, 9 ya da 12 hafta süresince, haftada 20 saat eğitim alarak CAE veya FCE sınavına hazırlanabilir;

IELTS hazırlık eğitimi içinse, yine okulunun her iki merkezinde de 6 haftalık programlar dahilinde, haftada 20 saat sınava hazırlık eğitimi alabilirsin.

Ayrıca ATC İrlanda dil okulunun her iki merkezinde de ihtiyaç duyduğun konular üzerine birebir İngilizce dersleri alarak, eksik gördüğün alanlarda kendini geliştirebilirsin.

Kategoriler:
Nereye Gidebilirsin?

Dublin
Bray

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Paylaşımlı Apartman Dairesinde