Atlas Language İrlanda Yaz Okulu

İngilizce’yi sular seller gibi öğrenmek, İrlanda’yı karış karış gezmek ve doyasıya eğlenmek istersen, Atlas Language yaz okulunu tercih edebilirsin.

Yabancı dili sana severek öğretebilecek bu yaz okulunda, ihtiyacına uygun her çeşit eğitim programını bulabilirsin.

Belirli seviyede İngilizce biliyor, ama bol pratikle kendini biraz daha geliştirmek istiyorsan, haftada 20 ders alabileceğin genel İngilizce programına katılabilirsin.

Sınıfında daha fazla vakit geçirmek ve dil eğitimine daha fazla zaman ayırmak istiyorsan, haftada 26 ders ya da 32 ders alabileceğin yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsin.

Ve eğer Cambridge, FCE, PET ya da Trinity gibi sınavlara katılmayı planlıyorsan, haftada 20 genel İngilizce dersine ek olarak, haftada 6 derste sınavlara hazırlık için İngilizce eğitimi alabilirsin.

Farklı bir alternatif olarak da, sadece 4 kişilik sınıflarda daha yoğun ilgiyle İngilizce öğrenebileceğin, “Junior 4 to 1” programını tercih edebilir ve haftada 9 saat öğretmeninin de eşlik edeceği ders içerikli gezilere katılabilirsin.

Kategoriler:

Yine yaz okulunun tüm programları içinde her cumartesi günü GAA Müzesi, Croke Parkı, Dalkey’den Killiney’e yürüyüş gibi çeşitli okul gezilerine ve go-kart, bowling, laser tag, takım oyunları, yarışmalar, karaoke, sinema gecesi gibi okul aktivitelerine katılarak bol eğlenceli zaman geçirebilirsin.

Atlas Language İrlanda Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?
İngilizce eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; dersler sırasında ikili ya da küçük grup çalışmaları yapabilir; orada geçireceğin süre boyunca İrlanda’lı bir ailenin yanında konaklayabilir; okul ve ev arasındaki yolculuğunu Atlas Language yaz okulunun özel otobüsüyle yapabilir; kahvaltı ve akşam yemeklerini evde yiyebilirken, öğlen yemeklerin için ailenin hazırlayacağı beslenmeyle okula gidebilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Dublin(12-17 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında