British Study Centres İngiltere

Önceliğin farklı bir ülkeyi gezmekten çok dil eğitimi ise, British Study Centres’ın İngiltere dil okullarını kesinlikle tercih etmelisin…

İngilizce’yi bol bol maruz kalarak öğrenmek istiyorsan Türk öğrencilerin sıklıkla ziyaret ettiği lokasyonlardan kaçınmalısın. Bu nedenle dil eğitimin için aradığını York, Manchester, Edinburgh gibi Türk öğrenci oranı düşük lokasyonlara sahip British Study Centres’da bulabilirsin.

Ancak İngiltere’ye gitmişken, dil eğitimini daha popüler bir lokasyonda almak istersen okulunun Londra veya Brighton şubelerini de tercih edebilirsin.

Lokasyonları dışında sana iyi de bir eğitim verebilecek British Study Centres’da “Genel İngilizce” eğitimi almak istersen haftada 15 ya da 20 derslik bir programa katılabilir veya haftada 25 ya da 30 ders alabileceğin “Yoğun İngilizce” programından yararlanabilirsin.

İngilizce’ni iş alanında da geliştirmek istiyorsan Londra, Oxford ve Brighton merkezlerinde, 20/25 genel İngilizce dersine ek olarak haftada 5 ders İş için İngilizce eğitimine katılabilirsin.

Ayrıca ileride IELTS sınavına katılmayı düşünüyorsan Manchester ve York haricindeki lokasyonlarda haftada 20/25 ya da 30 ders alarak sınava hazırlanabilir;

Eğitimin yanı sıra British Study Centres dil okulunun aktivite takvimini takip edebilir, çeşitli okul gezileriyle İngiltere’yi daha yakından tanıyabilirsin.

British Study Centres İngiltere Dil Okulları Sana Neler Sunabilir?
Tüm lokasyonlarda 20 Genel İngilizce dersine ek olarak haftada 2 ders birebir eğitim alarak TOEFL ya da TOEIC sınavlarına çalışabilir; lokasyonlara özel olarak haftada 20 Genel İngilizce dersine ek, Londra merkezde haftada 6 ders aşçılık, Brighton’da haftada 10 ders rüzgar sörfü ya da 5 ders wakeboard (bir çeşit su kayağı), Londra Hampstead’de haftada 6 ders sanat eğitimi görebilir, Edinburgh’ta ise 6 festival şovuna katılabilir; British Study Centres’ın Londra lokasyonunda Londra Merkez ve Hampstead olmak üzere iki farklı şubeden birini seçebilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Brighton
Londra
Manchester
York
Edinburgh

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda