Centre of English Studies İrlanda Yaz Okulları

Çok farklı bir yaz tatili için bu sene İrlanda’yı ziyaret edebilir, CES yaz okullarıyla İngilizce’yi eğlenerek ve bol bol gezerek öğrenebilirsin.

Dublin’e yakın mesafede bulunan ve spor salonu, el sanatları stüdyosu, müzik odası, kütüphane, futbol sahası gibi birçok imkan sunabilen, birbirinden güzel üç farklı yaz okulu lokasyonundan istediğini seçebilirsin.

Rol yapma, ikili ya da grup çalışmalarını ve çeşitli projeleri içeren İngilizce derslerine, haftada 15 saat(20 ders) katılabilirsin.

Ayrıca her hafta İrlanda kültürü, mitolojisi ve efsaneleri üzerine sunum ödevleri hazırlayarak, etkin bir yabancı dil eğitimi alabilirsin.

İngilizce derslerine daha fazla vakit ayırmak istersen, genel İngilizce derslerine ek olarak haftanın 3 günü öğleden sonraları ek dersler alabileceğin, haftada 27 derslik Yoğun İngilizce programını da tercih edebilirsin.

Genel ve yoğun İngilizce programlarının yanı sıra, haftada 15 ders alarak Cambridge FCE sınavına hazırlanabilirsin.

Kategoriler:

(Yaz okulunun bu özel sınava hazırlık programına en az 4 hafta süresince, upper intermediate seviyesinde İngilizce bilerek katılabilirsin.)

Okulunda geçireceğin ders dışı zamanlarında ise zumba, yoga, drama, İrlanda müziği ve dansı, el sanatları, takım oyunları, karaoke, sinema gecesi gibi çeşitli yaz okulu aktivitelerinde enerjini atabilirsin.

Her cumartesi yapılan okul gezileri sırasında ise Howth Fishing Village, National Gallery of Ireland, Köpek Yarışı, Powerscourt Gardens ve Glendalough, Trinity College, Kilkenny Kalesi, Ulusal Tarih Müzesi, Malahide Sahil Kasabası, Guinness Store House, Dublinia, St. Anne’s Park, Croke Park Stadyumu… gibi Dublin ve çevresindeki birçok güzel yeri görebilirsin.

CES İrlanda Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?
İngilizce derslerine en fazla 15 kişilik sınıflarda katılabilir; İrlanda ziyaretin sırasında okul çevresine çok yakın mesafede yaşayan bir ailenin yanında konaklayabilir; yaz okulunun Mount Temple School merkezinde sunulan “Ragbi ve İngilizce” premium programını da değerlendirebilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Dublin, Mount Temple (14-17 yaş)
Dublin, Mercy College (14-17 yaş)
Dublin, St. Paul’s (14-17 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında