EC English Malta

İngilizce’yi hem yaşaması kolay hem de bütçene uygun bir ülkede öğrenmek istiyorsan, EC English’in Malta’daki dil okulu tam sana göre…

Diğer ülkelerdeki gibi şehir seçimi konusunda karışıklık yaşamayacağın ve ziyaretin sırasında her köşesini dolaşabileceğin Malta’da, İngilizce öğrenirken denizin ve güneşin de tadını çıkarabilirsin.

Eğlencenin yanı sıra iyi bir dil eğitimi alabileceğin EC English’in Malta’daki dil okulunda ihtiyacına uygun her çeşit programı bulabilirsin.

Eğer Genel İngilizce programını tercih edersen haftada 20 ders, Yoğun İngilizce programını tercih edersen haftada 30 ders İngilizce eğitimi alabilirsin.

(Yoğun İngilizce programı içinde haftada 20 derse ek olarak Küresel Vatandaşlık, Karşılaştırmalı Kültür ve İletişim, İngilizce Yaşamak/Hayat Kurtaran İngilizce, Küresel Coğrafya ve Dünya Meseleleri için İngilizce, Yazma Sınıfı, Konuşma Sınıfı, Film Çalışmaları, Medya Çalışmaları, Akademik Teknikler, Müziğin Dili ve Gramer gibi başlıklar içinden seçtiklerin üzerine 10 ek ders görebilirsin.)

Sınıf derslerine ek olarak EC English dil okulunun Konferans, Telaffuz Kliniği , Diyalog Sınıfı, Diyalog Ortakları gibi workshop programlarına da katılabilirsin.

Ayrıca kendini eksik gördüğün konular üzerine haftada en az 2 saat birebir İngilizce dersi alabilirsin.

Kategoriler:

EC English Malta Dil Okulu Sana Neler Sunabilir?
IELTS, Cambridge ve TOEFL gibi sınavlar için hazırlık programlarına katılabilir; İş için İngilizce programında haftada 20 genel İngilizce dersine ek olarak haftada 10 ders iş için İngilizce dersi alabilir; çeşitli okul aktiviteleri ve gezilere katılabilirsin…

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda
Paylaşımlı Apartmanda