ELC Bristol İngiltere

ELC Bristol İngiltere dil okuluyla, evinden uzakta olsan da kendini evinde gibi hissedebilirsin.

Yurt dışına ilk çıkışın olacak ya da dilini bilmediğin bir ülkede ilk defa uzun süre kalacaksan, bu deneyimi Bristol gibi rahat bir şehirde ve ELC Bristol gibi ilgiyle eğitim göreceğin bir okulda yaşayabilirsin.

İngilizce’yi kolaylıkla öğrenebilmen için her detayı düşünen bu butik okulda, haftada 28 ders İngilizce eğitimi alabilir ve her 2-3 haftada bir ilerlemeni değerlendirmek adına küçük testlere katılabilirsin.

Ayrıca “Upper Intermediate” seviyesine ya da üzerine ulaştığında, İş İngilizcesi, Sinema Dersleri, Sohbet ve Telaffuz, Müzik ve Şarkılarla İngilizce, İngiliz Yaşamı ve Kültürü, İngiliz Edebiyatı, Akademik İngilizce ve Spor gibi başlıklar içinden ilgi duyduğun konularda haftada 3 saat seçmeli dersler alabilirsin.

Kendi isteğine bağlı olarak da, yine haftada 2 saat Sohbet Kulübü, Meslek Kulübü, Cuma Film Kulübü gibi aktivite programlarında İngilizce pratik yapabilirsin.

ELC Bristol İngiltere Dil Okulu Sana Neler Sunabilir?
Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra IELTS ya da Cambridge sınavlarına hazırlık eğitimi alabilir; okul bitiminden üç ay sonrasına kadar devam eden internet üzerinden eğitim programını kullanabilir; ihtiyaç gördüğün konularda birebir İngilizce dersleri alabilir; uzun dönem için en az 24 hafta süren “Akademkik Sömestr/Yıl” programını tercih edebilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Bristol

Ne Öğrenebilirsin?

Yoğun İngilizce
Sınavlara Hazırlık için İngilizce

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda