EmbassySummer İrlanda Yaz Okulu

İngilizce’yi yaşayarak öğrenmek için bu yaz İrlanda’yı ziyaret edebilir, bambaşka bir kültürde yabancı dilinle birlikte kendini de geliştirebilirsin.

İngilizce eğitiminin yanı sıra, farklı bir kültürü yaşayarak tanımak istersen EC English yaz okulu tam sana göre!

Gramer, kelime dağarcığı ve telafuzdan fazlasını öğrenebileceğin yaz okulunda, güncel konular, ilgi çekici başlıklar, oyunlar ve grup çalışmaları üzerinden ilerleyen haftada 20 İngilizce dersine katılabilirsin.

Ders sonrasında ise kelt futbolu, bowling, İrlanda kültür günü, oscar filmleri gecesi, Ceilidh(İrlanda Dansı), uluslararası yemek günü… gibi okul arkadaşlarınla kaynaşabileceğin ve bu farklı kültürü daha yakından tanıyabileceğin onlarca aktiviteye katılabilirsin.

Yaz okulu programı dahilinde her hafta yapılan yarım ya da tam günlük okul gezilerine de katılabilir ve Dublinia, Croke Park Stadyumu, Doğal Tarih Müzesi, Howth, Bray, Botanik Bahçesi gibi pek çok yeri ziyaret ederek okulunun dışına da taşabilirsin.

Orada geçireceğin süre boyunca eğitimini Dublin, Terenure College’ta alabilir; konaklamanı ise okuluna yakın bir ailenin yanında yapabilirsin.

Kategoriler:

EmbassySummer İrlanda Yaz Okulu

İngilizce eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; küçük ve yaşaması kolay bir ülke olan İrlanda’da kendini daha güvende hissedebilir; aile yanında tam pansiyon ve çift kişilik odalarda konaklayabilir; bu yaz okulu programının sonunda katılımına dair bir sertifika alabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Dublin, Terenure College(13-17 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında