Eskrim ve İngilizce Premium Yaz Okulu

Bu yaz İngiltere’yi ziyaret ederek yabancı dilini geliştirirken, biraz İngiliz kültürünü, biraz da kılıçla dövüş sanatını tanımak istersen, St Giles Junior yaz okulunu tercih edebilirsin.

Yaz okulunun Canterbury’deki merkezini ziyaret ederek katılabileceğin bu program içinde, haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimine ek olarak, haftada 5 saat eskrim dersleri alabilirsin.

İngilizce’yi kendine güvenerek konuşabilmen için iletişim becerileri üzerine odaklanan derslerine ek olarak, yaz okulunun Canterbury’deki merkezinde sunulan drama, tiyatro ve dansın dilini öğrenebileceğin “İngilizce+Performans Sanatları” ya da yaratıcı yazarlık, senaryo yazarlığı ve topluluk önünde konuşma gibi becerilerini geliştirebileceğin “İngilizce+Konuşma ve Yazma” kursuna katılabilirsin.

Spor ve İngilizce derslerinin yanı sıra çeşitli okul aktivitelerine de katılabileceğin bu yaz okulu programı içinde, haftada iki tam ve iki yarım gün Brighton, Hastings, London gibi birçok yere yapılan gezilerle İngiltere çevresini daha yakından tanıyabilirsin.

St Giles Junior İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

İngilizce derslerine en fazla 12 kişilik sınıflarda katılabilir; orada geçireceğin süre içinde okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; yaz okulunun Canterbury merkezinde sunulan ve genel İngilizce eğitimine ek olarak haftada 5 saat tenis eğitimi alabileceğin premium programı da tercih edebilirsin…

Kategoriler:
Nereye Gidebilirsiniz?

St Giles Junior – Canterbury, King’s School (8-12yaş/13-17 yaş)