European School of English(ESE) Malta Yaz Okulu

İngilizce’yi konuşulduğu ülkede öğrenmek istiyor, ama yurt dışı deneyiminin tedirginliğini yaşıyorsan, yabancı dil eğitimin için Malta gibi küçük ve yaşaması kolay bir ülkeyi tercih edebilirsin.

Malta’da dil eğitimin için de ESE yaz okulunu tercih edersen, ihtiyacına uygun her çeşit programı bulabilir ve ilgili bir eğitim alabilirsin.

İngilizce kurslarını yaş gruplarına göre ayıran bu yaz okulunda, 8-10 yaş aralığındaysan “Young Learners” programına katılabilirsin.

Bu program içinde, şarkılar, müzik, filmler, yarat ve tanımla, el sanatları gibi aktiviteler ve senin gibi kıpır kıpır, ilgi çekici konular üzerinden haftada 20 İngilizce dersi alabilirsin.

Ayrıca ESE Grup liderlerinin sana ve arkadaşlarına eşlik edeceği bowling, Splash and Fun Su Parkı gezisi, hazine avı, Comino gezisi, sinema gecesi, karaoke, günbatımında piknik gibi çeşitli yaz okulu aktiviteleri ve gezilere de katılabilirsin.

Eğer 11-13 yaş aralığındaysan yaz okulunun “Junior Camp” programına katılabilir, problem çözme, rol yapma, kendi deneyimlerini paylaşma gibi etkinlikler yapabileceğin, haftada 20 İngilizce dersi görebilir, ders sonralarında da çeşitli aktivite ve gezilere katılabilirsin.

14-17 yaş aralığındaysan, yaz okulunun “Teen Club” programına katılarak, küçük yaş gruplarına sunulan İngilizce kurslarından daha farklı türleri tercih edebilirsin.

Özellikle İngilizce iletişim becerileri üzerine odaklanan, haftada 20 ya da 30 İngilizce dersi alabilir, ya da 20 ders sınıfınla 10 ders de birebir (özel ders) eğitim görebileceğin, yoğun İngilizce kursunu değerlendirebilirsin.

Takım oyunları, tekne turları, Malta plajlarına ve çeşitli kültürel yerlere yapılan okul gezileri ve aktiviteler sırasında ise, bol bol İngilizce pratik yapabilirsin.

Yaz okulunun “Teen Club” programındaki eğitim, aktivite ve gezi içeriğini 17-19 yaş aralığı için sunulan “Young Adults” programında da bulabilir, ama yaşça büyük bir öğrenci olarak daha fazla özgürlüğe sahip olabilirsin.

ESE Malta Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?
İngilizce derslerine en fazla 15 kişilik sınıflarda, 17-19 yaş için sunulan “Young Adult” programında ise en fazla 12 kişilik sınıflarda ders alabilir; katılabileceğin tüm yaz okulu programları sırasında The Salini Resort Otel’de konaklayabilir, 14-19 yaş aralığındaysan aile yanında konaklama seçeneğini de değerlendirebilir; yaz okulunun “Futbol ve İngilizce”(10-16 yaş), “Tenis ve İngilizce”(10-16 yaş), “Dalış ve İngilizce”(12+ yaş), “Yelkencilik ve İngilizce” ”(12+ yaş) premium programlarına da katılabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Sliema (8-12 yaş/13-17 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Otelde
Öğrenci Yurdunda