FLS International Amerika Yaz Okulları

Bu yaz Amerika’yı yeniden mi keşfetmek istersin, dalgalarında sörf mü yapmak istersin, yoksa bir film de sen mi çekmek istersin?

(FLS International yaz okullarında, ağırlıklı olarak İngilizce eğitimiyle birlikte -sinema, oyunculuk, basketbol, sörf, kod yazılımı…gibi- özel ilgi alanlarına yönelik programlar bulabilirsin. Bunun için premium yaz okulları sayfamızı ziyaret edebilir, okulun normal programları içinse bu sayfayı okumaya devam edebilirsin.)

Normal programları dahilinde İngilizce dil eğitim, konaklama, gezi ve çeşitli aktiviteler sunan bu yaz okulu ile Amerika’da Boston ve Los Angeles şehirlerini ziyaret edebilirsin.

Lokasyonlar içinden, yaz okulunun Boston merkezini ziyaret etmek istersen, bu şehre özel üç farklı programdan istediğini seçebilirsin.

“Boston Summer” programını tercih edersen, haftada 18 ders İngilizce eğitimi alarak, Fisher College’ta konaklayabilir ve geziler sırasında Newbury Street, Freedom Trail, Faneuil Hall ve Quincy Market, Beacon Hill ve The State House, MIT, Prudential Center, CambridgeSide Galleria, Harvard Üniversitesi, Boston Duck Tour, New England Akvaryumu, Güzel Sanatlar Müzesi, Revere Beach, Six Flags Amusement Park, New York (opsiyonel)… gibi birçok güzel yeri görebilirsin.

Kategoriler:

Yine Fisher Colllege’ta haftada 18 ders görerek, sadece sınavlara hazırlık eğitimi alabileceğin “TOEFL veya SAT Hazırlık Kampı” programını da tercih edebilirsin.

Yaz okulundaki sınavlara hazırlık eğitiminin yanı sıra, haftada bir ünivertsiteye hazırlık atölyesine katılabilir ve Amerika’nın dört önemli üniversitesini (Harvard University, Massachusetts Institute of Technology, University of Massachusetts-Boston, Fisher College, Brown University-opsiyonel-) ziyaret edebilirsin.

Yine sınavlara hazırlık programı dahilinde her hafta yapılan haftalık gezilerde ise Newbury Street, Freedom Trail, Faneuil Hall and Quincy Market, Beacon Hill, The State House, Boston Duck Tour, Six Flags Amusement Park, New York(opsiyonel)… gibi Boston’daki birçok önemli yeri görebilirsin.

Son olarak da yaz okulunun Boston(Fisher College) merkezinde, “Boston Getaway” programına katılabilir, yine haftada 18 İngilizce dersine ek olarak, her hafta liderlik ve kültür atölyelerine katılabilir ve diğer programlarda sunulan ziyaret yerlerine ek olarak Fennway Park, JFK Museum, Castle Island, Boston Üniversitesi, Assembly Meydanı gibi yerleri görebilirsin.

Dil eğitimin için Amerika’nın en hareketli şehirlerinden Los Angeles’ı ziyaret etmek istersen, “Los Angeles Getaway” programına katılabilirsin.

Program dahilinde haftada 18 derslik İngilizce eğitimini California State University’de alabilir ve her hafta katılacağın okul gezileri sırasında Disneyland, Universal Studios, Hollywood, Huntington Beach, Newport Beach, Downtown LA, South Coast Plaza, Fashion Island, UC Irvine, Aquarium of the Pacific, Laguna Beach, Beverly Hills, Sunset Beach, Irvine Spectrum, Nixon Library, Seal Beach, Knott’s Berry Farm (opsiyonel), Santa Monica (opsiyonel), MLB Baseball Game (opsiyonel)…gibi birçok harika yeri görebilirsin.

FLS International Amerika Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?
Yaz okulunun sunduğu tüm programlara 3 hafta süresince katılabilir; tüm programlar sırasında kampüs içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; yaz okulunun sunduğu fotoğrafçılık kampı, basketbol kampı, sörf kampı, kod yazılımı kampı… gibi özel programları da değerlendirebilir, İngilizce’yle birlikte farklı bir ilgi alanı geliştirebilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Boston, Fisher College (15+ yaş)
Los Angeles, Cal State Fullerton (15+ yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Öğrenci Yurdunda