Frances King İrlanda

İngiliz aksanıyla İngilizce öğrenmek için, sana İrlanda’yı çok sevdirecek olan dil okulu Frances King’i, eğitimin için tercih edebilirsin.

Butik dil okulu havasına sahip olan bu okulda kendini evinde hissedebilir, sınıf arkadaşlarına hızla kaynaşabilir, İngilizce’yi eğlenerek öğrenebilir ve İrlanda’ya varır varmaz Dublin’e hayran kalabilirsin.

Dublin’i yaşayarak, İngilizce’yi de eğlenerek öğrenmek için, Frances King İrlanda dil okulunu tercih etmen yeter.

İrlanda’yı genel İngilizce eğitimin için ziyaret edeceksen, dil okulunda haftada 20 ders alabileceğin genel İngilizce veya haftada 28 ders alabileceğin yoğun İngilizce programını değerlendirebilirsin.

Yoğun İngilizce programı dahilinde, IELTS ya da Cambridge sınavlarına hazırlık için İngilizce veya mesleki İngilizce eğitimi de görebilirsin.

Eğer İrlanda’da dil eğitimine daha uzun bir süre ayırmayı planlıyorsan, “Akademik Yıl” programını da değerlendirebilir ve en az 25, en fazla da 52 hafta süresince genel veya yoğun İngilizce eğitimi alabilirsin.

Kategoriler:

İrlanda’yı mesleki alanda yabancı dilini geliştirmek amacıyla ziyaret edeceksen, Frances King’de yoğun İngilizce programına katılarak, haftada 20 genel İngilizce dersine ek

olarak, haftada 10 ders mesleki iletişim becerilerini geliştirebileceğin İş için İngilizce eğitimi görebilirsin.

Frances King İrlanda dil okulunda sınavlara hazırlık için İngilizce eğitimi almayı planlıyorsan, yoğun İngilizce programı dahilinde haftada 20 ders İngilizce derslerine ek olarak, haftada 10 ders sadece IELTS veya sadece Cambridge sınavına hazırlık eğitimi alabilirsin.

En önemlisi ise; Frances King dil okulunda İrlanda’da “Work and Study” programını bulabilirsin. Bu program dahilinde 25 haftanı, haftada 20 ders İngilizce eğitimi alarak ve haftada 20 saat yarı zamanlı çalışarak geçirebilirsin.

İrlanda’da “Work and Study” programını tercih ederek, 25 haftalık eğitimin sonunda, vize koşulların gereği, fazladan 2 ay daha İrlanda’da kalabilirsin.

Ayrıca kendine uygun bir iş bulabilmek için, Frances King dil okulunun iş kulübünden de yardım alabilirsin.

Nereye Gidebilirsin?

Dublin

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş için İngilizce
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı
“Work and Study”

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Paylaşımlı Apartman Dairesinde