Golf ve İngilizce Premium Yaz Okulları

Kendine yeni şeyler katabileceğin bir yaz tatili hayali kuruyorsan, hem farklı bir ülkeyi ziyaret edebileceğin, hem de farklı bir sporu öğrenebileceğin yaz okulu programlarına katılabilir; yabancı dilini geliştirirken golfe merak sarabilirsin.

Bu özel eğitim için Ardmore Language yaz okullarını tercih edebilir ve İngiltere’de harika bir yaz tatili geçirebilirsin.

Program dahilinde haftada 15 saat İngilizce eğitimi alırken, haftada 12 saatini yeşil sahalarda geçirebilir, golfte duruş ve kavrayış gibi çeşitli oyun taktikleri üzerinden eğitim görebilir ve 9 ya da 18 delikli sahada haftada en az bir kere golf oynayabilirsin.

Ardmore Language Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

Yabancı dil eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; yaz okulunun her iki merkezinde de kampüs içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir(sadece Berkshire lokasyonunda aile yanında kalmayı da tercih edebilirsin); en ufak bir ihtiyacında ya da sorununda her an yakınında bulunan gözetmenlerinden yardım alabilirsin…

“İngilizce ve Golf” programı için yine İngiltere’yi ziyaret etmek istersen, Harrow House yaz okulunu da tercih edebilirsin.

Kategoriler:

Yaz okulunun 12-17 yaş aralığı için sunduğu İngilizce ve Spor programının bir parçası olan bu kursta, haftada 15 saat İngilizce eğitimine ek olarak haftada 6 saat golf oynayabilirsin.

Golfün yanı sıra aeroball, el sanatları, badminton, plaj oyunları, benchball, sinema gezileri, sirk becerileri, yengeç avı, dans, drama, perküsyon, dev lazer, mini golf, mini olimpiyatlar, fotoğraf avı, takım oyunları, okçuluk, yüzme, masa tenisi, bowling, yarışmalar, bingo, tenis, yüz boyama, define adası, yetenek şovu gibi çok çeşitli okul aktivitelerine katılarak bol bol İngilizce pratik yapabilirsin.

Harrow House İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Yaz okulu programın süresince ister okuluna yakın bir ailenin yanında, istersen de okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda kalabilir; en az 8 , en fazla 16 kişilik sınıflarda İngilizce öğrenebilir; Bournemouth, Londra, Oxford, Bath, Portsmouth, Southampton, Winchester ve Beaulieu gibi yerlere yapılan yarım ya da tam günlük gezilerle İngiltere’nin farklı yerlerini görebilirsin…

Yeşil sahalarında vakit geçirebileceğin ve kendini golf sporunda geliştirebileceğin başka bir program için British Study Centres yaz okulunu da değerlendirebilirsin.

“Golf ve İngilizce” programı için, yaz okulunun İngiltere, Gloucestershire’daki Cheltenham Ladies’ College merkezini ziyaret edebilirsin.

Yabancı dil eğitimin için haftada 15 saatini sınıfında geçirirken, 6 saatini doğa ile içiçe geçirebilir ve profesyonel golf eğitimi alabilirsin.

Ayrıca yaz okulu programı dahilinde her hafta yapılan yarım ve tam günlük gezilerde Londra, Oxford, Stratford-upon-Avon, Cardiff, Bath, Bristol gibi yerleri gezerek okulunun dışına taşabilirsin.

British Study Centres İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Program sırasında ister okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda, istersen de okuluna yakın bir ailenin yanında konaklayabilir; en fazla 15 kişilik sınıflarda İngilizce öğrenebilir; golf eğitimini yaz okulunun anlaşmalı olduğu yerel golf kulübünde alabilir; okul kampüsü içindeki yüzme havuzu, squash, badminton, futbol, basketbol sahası, tenis kortu gibi birçok spor tesisinden yararlanabilirsin…

Golf ve İngilizce eğitimini Amerika’nın sahillerinde almak istersen, LAL Language yaz okulunun Boca Raton merkezini ziyaret edebilirsin.

Denize sıfır bu yaz okulunda haftada 20 İngilizce dersine ek olarak, 18 delikli sahası bulunan beş yıldızlı platinyum kulüp Broken Sound Club’ta haftada 10 saat golf eğitimi alabilirsin.

Ayrıca İngilizce eğitimin konusunda daha fazla yardıma ihtiyacın olursa, okulunda birebir İngilizce derslerine de katılabilirsin.

Golfün dışında binicilik, basketbol ve tenis derslerine de katılabileceğin bu yaz okulu programı sırasında, spor eğitimi almak için aynı okula gelen Amerika’lı öğrencilerle de sosyalleşebilir ve bol bol İngilizce pratik yapabilirsin.

Ders programının yanı sıra, her hafta yapılan tam ya da yarım günlük gezilerle Fort Lauderdale, Miami, Keşif ve Bilim Müzesi, Everglades, Boomers, Miami Coconut Grove, Frost Museum of Science, Miami Seaquarium & Dolphin Mall, Lion Country Safari, CityPlace, Miami Bayfront gibi yerleri görebilirsin.

Gezmeyi seviyorsan, yaz okulunun Amerika’daki tüm merkezlerinde geçerli olan “Two Center” programını da fazlasıyla beğenebilir, en az 3 haftalık ziyaretini iki farklı merkezde geçirebilirsin.

Örneğin, Boca Raton’da iki haftalık “İngilizce ve Golf” programı sonrasında, iki haftanı da yaz okulunun Boston merkezine ayırabilirsin.

LAL Language Amerika Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Eğitimin sırasında hazine avı, yetenek şovu, karaoke, oyunlar, yarışmalar, mini olimpiyatlar, ragbi, kriket, futbol gibi çok çeşitli yaz okulu aktivitelerine katılabilir; en fazla 15 kişilik sınıflarda eğitim görebilir; orada geçireceğin süre boyunca okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin…

Bu farklı sporu farklı bir ülkede öğrenmek istersen, Emerald Cultural Institute yaz okulları ile yeni bir kültürü ve golfü öğrenirken, yabancı dilini de geliştirebilirsin.

Bu özel program sırasında yaz okulunun üç farklı merkezinden istediğini seçebilir ve haftada 15 saat İngilizce derslerine ek olarak, haftada 10 saat Dun Laoghaire Golf Kulübünde backswing, kısa oyun, uzun oyun, etiquette ve golf kuralları gibi konular üzerine profesyonel eğitim alabilirsin.

Sevdiğin sporu yaparken yabancı dilini de geliştirebileceğin bu yaz okulu programı sırasında, İrlanda müziği ve dansı, disko gecesi, bowling, q-zar, bilgi yarışmaları, karaoke, hazine avı, sihirbazlık gibi çeşitli okul aktivitelerine de katılabilirsin.

Her hafta yapılan tam ve yarım günlük okul gezileri sırasında ise Powerscourt, Glendalough, Trinity College, Book of Kells, GAA Müzesi & Croke Park Stadyumu, Monastic Site, Kilkenny Kalesi, Dunmore Mağaraları gibi birçok yeri ziyaret ederek Dublin ve çevresini keşfe çıkabilirsin.

Emerald İrlanda Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

İngilizce eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; yaz okulunun tüm merkezlerinde okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirken, St. Raphaela’s’de okuluna yakın mesafede yaşayan İrlanda’lı bir ailenin yanında kalabilir; golf ve İngilizce eğitimin için yaz okulunun üç farklı merkezinden istediğini seçebilirsin…

Nereye Gidebilirsiniz?

Ardmore Language – Wiltshire, Liddington (9-17 yaş)
British Study Centres – Manchester (9-11/12-17 yaş)
St Giles Junior – Nottingham (10-13 yaş/14-17 yaş)
LAL Language – Winchester, St Swithun’s School(9-17 yaş)
Emerald Cultural – Trinity College (11-17 yaş)
Emerald Cultural – Alexandra College (11-17 yaş)
Emerald Cultural – Griffith College (11-17 yaş)
Emerald Cultural – Sandford Park (11-17 yaş)
Emerald Cultural – St. Raphaela’s (11-17 yaş)
European School of English(ESE) – St. Julian’s(10-16 yaş)

Nerede Kalabilirsiniz?

Aile Yanında
Otelde
Öğrenci Yurdunda