IELS Aile Yaz Okulu

13 yaş üzeri çocuğunuz/çocuklarınızla birlikte bol güneşli, masmavi denizli ve çok hareketli bir yaz tatili için IELS Malta yaz okulunu tercih edebilirsiniz.

Farklı bir ülkeyi ziyaret ederek, hem yabancı dilinizi hem de kültürünüzü geliştirebilir ve ailenizle harika zaman geçirebilirsiniz.

Çocuğunuz/çocuklarınız 13-17 yaş grupları içinden, kendi yaşıtlarıyla birlikte ağırlıklı olarak iletişim becerileri üzerine haftada 20 ders İngilizce eğitimi alırken, siz de kendi yaşıtlarınızla birlikte genel İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

Sınıf dışına daha fazla zaman ayırmak isterseniz, birebir İngilizce derslerine de katılabilirsiniz.

Malta’yı dolaşarak geçireceğiniz vakit sırasında ise, çocuğunuz/çocuklarınız plaj oyunları, havuz partisi, sinema gecesi, yarışmalar, hazine avı, el sanatları ve çeşitli takım oyunları gibi okul aktivitelerine katılabilir.

Ziyaretiniz süresince de çocuğunuz/çocuklarınız okul arkadaşlarıyla birlikte kalabilir ya da hep birlikte otelde, paylaşımlı apartmanda ya da aile yanında konaklayabilirsiniz.

Kategoriler:

IELS Malta Yaz Okulu Size Neler Sunabilir?
İngilizce eğitiminiz sırasında kendi yaş grubunuzla birlikte haftada 20 İngilizce dersi alabilir; aile yaz okulu programına en az 1 en fazla 4 hafta süresince katılabilir; aktivite saatleri sırasında çocuğunuz/çocuklarınızla birlikte olabilir ya da ders sonralarında ailenizle dışarıda vakit geçirebilirsiniz…

Nereye Gidebilirsiniz?

Sliema

Nerede Kalabilirsiniz?

Aile Yanında
Otelde
Paylaşımlı Apartmanda