ILAC International College Kanada Sertifika Diploma Programları

ILAC International College ile İngilizce’ni geliştirirken Kanada gibi bir ülkede, hem profesyonel meslek eğitimi alabilir, hem de iş deneyimi kazanabilirsin.

“Service Excellence for Business” ve “Service Excellence for IT Professionals” olmak üzere sadece iki alan üzerine sertifika ve diploma programları sunabilen bu okulda, topluluk önünde konuşma ve sunum yapma, bağ kurma ve anlaşma yapma gibi iş becerilerini geliştirirken, yabancı dilini hızla ilerletebilir ve TOEFL/IELTS skorunu da yükseltebilirsin.

Toronto ve Vancouver olmak üzere her iki lokasyonunda da bulunan eğitim programları içinden “Service Excellence for Business” alanında kendini geliştirmek istersen “24 hafta eğitim+24 hafta staj” ya da “20 hafta eğitim+20 hafta staj”ı içeren diploma programlarını;

Veya sadece eğitim görebileceğin 26 haftalık sertfifika programını tercih edebilir ve “Service Excellence for Business” programı ile müşteri hizmetleri, satış, otelcilik, insan kaynakları ve iş yerinde liderlik becerileri kazanabilirsin.

“Service Excellence for Business” üzerine verilen sertifika ve diploma programlarını daha detaylı bir şekilde açıklamamız gerekirse;

“24 hafta eğitim + 24 hafta staj”ı içeren diploma programının eğitim bölümü içinde; 6 hafta Kanada’daki iş yerlerinin çalışma şekilleri/esasları ve müşteri hizmetleri becerileri, 6 hafta yiyecek/içecek servisi ve etkinlik planlama, 6 hafta resepsiyon hizmetleri ve satış, 6 hafta da insan kaynakları ve liderlik derslerine katılabilirsin.

Sonrasında ise otel, yiyecek ve içecek hizmetleri, müşteri hizmetleri ve perakende satış işletmelerinde staj yaparak, katıldığın diploma programını, 24 haftalık(480 saatlik) iş deneyimi ile tamamlayabilirsin.

“20 hafta eğitim + 20 hafta staj”ı içeren diploma programında ise, 24 haftalık programın son 6 haftasındaki dersleri(insan kaynakları ve liderlik) almak yerine almak yerine, 2 haftalık bir final projesine katılabilir ve katıldığın diploma programını 20 haftalık(400 saatlik) iş deneyimi ile tamamlayabilirsin.

Eğer Kanada’da bir diploma programı için ayırabileceğin vakit sınırlıysa, ILAC’ın sadece eğitimi içeren, 26 haftalık “Service Excellence for Business” setifika programını da tercih edebilirsin.

(Bu sertifika programı sırasında 24 haftalık diploma eğitimindeki tüm derslere ek olarak, son 2 haftanda final projesi hazırlayabilirsin.)

ILAC’ın “Service Excellence for IT Professionals” diploma programını tercih edersen, müşteri hizmeti, iş eğitimi, işletme temelleri, teknik iletişim, problem çözme metodları ve prosedürleri, insan kaynakları ve liderlik eğitimi görebilirsin.

“24 hafta eğitim + 24 hafta staj”ı içeren bu diploma programı sırasında ise, 6 hafta Kanada’daki iş yerlerinin çalışma şekilleri/esasları ve müşteri hizmetleri, 6 hafta IT profesyonelleri için işletmenin temelleri ve teknik iletişim becerileri, 6 hafta müşteri eğitimi metodları ve problem çözme ve prosedürler, 6 hafta da insan kaynakları ve liderlik derslerine katılabilirsin.

Sonrasında ise teknoloji sektöründe, teknoloji şirketlerinde, müşteri desteği ya da yardım desteği servislerinde staj yaparak, katıldığın diploma programını 24 haftalık(480 saatlik) iş deneyimi ile tamamlayabilirsin.

ILAC International College’ın Sertifika ve Diploma Programları Sana Neler Sunabilir?
Tam zamanlı eğitimin sırasında Kanada’da haftada 20 saat çalışma iznine sahip olabilir, stajın süresince de haftada 40 saat çalışabilir; katılacağın diploma programı sırasında CN Tower, Four Seasons Hotel Whistler, Novotel Hotels & Resorts, Marriot Hotels, Holiday Inn Hotel, Toronto Pearson Airport, Billy Bishop Toronto City Airport, ILAC, Hays Recruitment, Hudson’s Bay, Second Cup Coffee, Starbucks Coffee Co., Tommy Hilfiger, Vancouver Aquarium… gibi işletmelerde staj yapabilme imkanı bulabilir; sertifika ya da diploma eğitimin süresince okulunun ayarlayacağı bir aile yanında veya bir öğrenci evinde(rezidans) konaklayabilirsin…

Hangi Sertifika Programlarına Katılabilirsin?

Service Excellence for Business (26 hafta eğitim)

Hangi Diploma Programlarına Katılabilirsin?

Service Excellence for Business (20 hafta eğitim + 20 hafta staj)
Service Excellence for Business (24 hafta eğitim + 24 hafta staj)
Service Excellence for IT Professionals (24 hafta eğitim + 24 hafta staj)