ILSC Avustralya

İngilizce’yi hem tamamen farklı bir ülkede hem de tamamen farklı bir sistemle öğrenmek istiyorsan ILSC’nin Avustralya dil okullarını tercih edebilirsin…

ILSC’nin Sydney, Brisbane ve Melbourne lokasyonlarından istediğini seçtikten sonra, ders saatlerini ve konularını bile kendin belirleyebilirsin.

Ders saatlerin için “Full Time Intensive” programını seçersen haftada 31 ders, “Full Time” programında haftada 25 ders, “Full Time-AM” programında ise haftada 17 ders alabilirsin.

Ders konularını ise kendin belirleyebilir, 100’den fazla başlık içinden kendini eksik gördüğün ya da ilgi duyduğun konuları seçebilirsin.

Ve her 4 haftada bir seçtiğin konu başlıklarını değiştirebilir, ya da belirlediğin başlıklarda eğitimine devam edebilirsin.

Örneğin başlangıç için İngilizce konuşma, IELTS, İş İngilizcesi ve Pazarlama başlıklarını seçip, 4 hafta sonra İngilizce Sunum, İngilizce ve New York, Pazarlama ve Sosyal Medyada Yazarlık gibi farklı başlıklardan bir program yapabilirsin.

Ayrıca ILSC Avustralya dil okullarının aktivite ve gezi programlarına da katılarak, bu güzel ülkeyi daha yakından tanıyabilirsin.

Nereye Gidebilirsin?

Brisbane
Sydney

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Üniversite için Pathway Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Paylaşımlı Apartmanda