ILSC Kanada Yaz Okulları

İngilizce’yi Kanada’nın en güzel şehirlerinden birinde öğrenmek için, ILSC yaz okullarını tercih edebilirsin.

Yaş aralığına göre farklı lokasyon ve konaklama türleri sunabilen yaz okulunda, büyük yaş grubundaysan İngilizce eğitimini ister ILSC’nin merkez binalarında, istersen de bulunduğun şehrin en iyi üniversitesinde alabilirsin.

Eğimini ILSC’nin kendi merkezlerinde almayı tercih edersen, okul dışında kendine daha fazla zaman ayırabilir, daha az denetim altında olabilir ve ziyaretin sırasında Kanada’lı bir ailenin yanında konaklayabilirsin.

(Hem eğitimini, hem de konaklamanı üniversite kampüsünde almayı da tercih edebilir ve yaşıtlarınla daha fazla zaman geçirebilirsin.)

Ancak daha küçük yaş grubuna dahilsen, hem eğitimini hem de konaklamanı arkadaşlarınla birlikte üniversite kampüsünde alabilirsin.

1-7 hafta süresince katılabileceğin bu yaz okulu programları sırasında, sabahları 9.00-12.00 saatleri arasında haftada 17 İngilizce dersine katılabilirsin.

Kategoriler:

Derslerde genel İngilizce eğitiminin yanı sıra akademik okuma yapma, gramer, kelime haznesi geliştirme, deneme yazma… gibi başlıklar üzerinden bir eğitim alabilirsin.

Yaz okulu programı dahilinde her hafta katılabileceğin yarım ve tam günlük okul gezileri sırasında da, Vancouver’da Capilano Suspension Bridge, Stanley Park, Kitsilano Plajı, Whistler ve Peak 2 Peak Gondola, Granville Adası, Grouse Mountain, Vancouver Akvaryumu, Playland, UBC Museum of Anthropology gibi yerleri;

Toronto’da Ripley’s Aquarium, Royal Ontario Müzesi, Toronto Adası, Voyageur Kano, St. Lawrence Market, Hockey Hall of Fame, Niagara Şelalesi gibi yerleri;

Yaz okulunun Montreal merkezinde ise, Parc Jean-Drapeau, Hike Mount Royal, Olympic Stadium & Biosphere, parkta piknik, Quebec City, Jean-Talon Market & Little Italy, Le Plateau, St. Lawrence, La Ronde, Jean Dore Plajı gibi yerleri ziyaret edebilirsin.

ILSC Kanada Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?
İngilizce eğitimini en fazla 16 kişilik sınıflarda alabilir; yaz okulunun Montreal merkezlerinde Fransızca eğitimi de görebilir; bol bol İngilizce pratik yapabilmen için fotoğraf yarışması, hazine avı, dans, yarışmalar, spor, el sanatları, sinema gecesi, karaoke, katil kim gibi çeşitli okul aktivitelerine katılabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Montreal
Montreal, McGill University/ MacDonald Campus (8-17 yaş)
Toronto(13-17 yaş)
Toronto, University of Toronto/Chestnut Residence (13-17 yaş)
Vancouver (13-17 yaş)
Vancouver, University of British Columbia (10-17yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Öğrenci Yurdunda