ISI İrlanda

İrlanda’nın kalbi Dublin’de bulunan butik dil okulu “ISI” ile ilgili bir İngilizce eğitimi alabilirsin.

Tarihi taş binalardaki harika okul ortamı ve eğitim programları için tercih edebileceğin ISI’da, İngilizce öğrenirken, unutamayacağın bir İrlanda deneyimi yaşayabilirsin.

Yabancı dilin yaşanarak öğrenileceğine inanan bu butik dil okulunda, hareketli bir eğitim hayatı geçirebilir; Dublin şehir turu, Trinity College, Guiness Storehouse, Kilmainham Gaol, Dublinia Viking Müzesi ve Christchurch Katedrali, İrlanda Modern Sanat Müzesi… gibi okul turları ile birçok yeri gezebilir; sinema gecesi, oyun gecesi, yaz partisi gibi… akşamları düzenlenen aktivitelere katılabilir ve bol bol İngilizce pratik yapabileceğin, iş kulübü, sinema ve müzik kulübü veya İrlanda tarihi ve kültürü kulübü… gibi okul etkinliklerine katılabilirsin.

Eğer İrlanda’yı ziyaret ederek genel İngilizce eğitimi almayı planlıyorsan, haftada en az 15 saat derslere katılabilirsin.

Ama sen daha yoğun bir eğitim programına katılmak istersen, haftalık eğitim saatini 20(15+5), 25(15+10) ya da 30(15+15) saat olarak da tercih edebilirsin.

İrlanda’da İngilizce eğitimine fazla vakit ayırabilecek durumun varsa, ISI Dublin’in akademik yıl programını veya “Work and Study” programını da tercih edebilirsin.

En az 25 haftalık İngilizce eğitimi için sıklıkla tercih edilen “Work and Study” programı sırasında, İngilizce öğrenirken, haftada 20 saat yarı zamanlı (tatil dönemlerinde ise haftada 40 saat) çalışma iznine sahip olabilir ve cep harçlığına katkıda bulunabilirsin.

Ayrıca, ISI Dublin’in “Work and Study” ya da (daha uzun süreli İngilizce eğitimi için tercih edebileceğin) akademik sömestr/yıl programı sırasında, haftada 15 veya 20 saat genel İngilizce eğitimi alabilir ve haftada 20 saatlik programın ek 5 saati sırasında mesleki İngilizce, IELTS veya Cambridge sınavlarına hazırlık ya da İngilizce diyalog eğitimi görebilirsin.

ISI Dublin’i sadece mesleki İngilizce’ni geliştirmek için tercih etmek istersen, bu eğitimi haftada 15 saat genel İngilizce programına ek olarak alabileceğin haftada 5 ya da 10 saat sırasında alabilirsin.

ISI Dublin’de en fazla 13 kişilik sınıflarda ders alabilirken, ihtiyaç gördüğün konularda birebir İngilizce derslerine de katılabilirsin.

Kategoriler:
Nereye Gidebilirsin?

Dublin

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
İş için İngilizce
Akademik Yıl Programı
“Work and Study”

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Paylaşımlı Apartman Dairesinde