Kings Summer Aile Yaz Okulu

Kings Summer yaz okulu ile ailece eğlenirken, çok şey öğrenebileceğiniz ve bol bol gezebileceğiniz harika bir İngiltere tatili yapabilirsiniz.

Ailece yaşayacağınız bu macera sırasında Oswestry, Shropshire’ı ziyaret edebilir ve Moreton Hall okulunda konaklarken İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

Eğitim için çocukları 3-7 ve 8-13 yaş olarak gruplandıran Kings Summer yaz okulunda, sizler haftada 15 saat İngilizce derslerine katılırken, çocuğunuz bu eğitimi haftada 10 saat görebilir.

Çocuğunuz sabahları 2 saat İngilizce ve yüzme dersine katıldıktan sonra, öğleden sonralarını sizinle ya da Moreton Hall Holiday Club’ta okçuluk, el sanatları, badminton, aşçılık, dans, drama, eskrim, futbol, hokey, kriket, lacrosse, müzik, define avı, ragbi gibi çeşitli oyun ve spor aktivitelerinde geçirebilir.

Bu yaz okulu programı dahilinde konaklamanızı da okul kampüsü içinde yapabilir; ayrıca 9 delikli golf sahası, dans stüdyosu, 25 metre ısıtmalı yüzme havuzu, spor salonu, tenis kortu, tiyatro gibi kampüs olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Her haftanın 1 tam ve 2 yarım gününde ise Stratford-Upon-Avon, Chester, Alton Towers, Warwick Kalesi, Liverpool (müze ve Beatles), Cadbury World, Ironbridge, Old Trafford (Manchester United), Attingham Parkı, Kanalda yürüyüş,Chirk Kalesi,Powis Kalesi… gibi yerlere yapılan okul gezilerine katılabilirsiniz.

Kategoriler:

Kings Summer İngiltere Yaz Okulu Size Neler Sunabilir?
İngilizcenin yanı sıra golf ya da tenis eğitimi alabilir; aile ve çocuk yaz okulu programına en az 2 en fazla 8 hafta süresince katılabilir; en fazla 15 kişilik sınıflarda eğitim görebilirsiniz…

Nereye Gidebilirsiniz?

Oswestry, Shropshire, İngiltere

Nerede Kalabilirsiniz?

Okul Kampüsünde