Kings Summer Grup Yaz Okulları

Grup seyahatiniz için Kings Summer’ın yaz okulu programlarını tercih ederek, İngilizce eğitimi alırken Amerika ya da İngiltere’yi keşfedebilirsiniz.

Gruplar için sunulan yaz okulu programları içinde haftada 15 saat İngilizce eğitimi alabilir, en az bir tam ve iki yarım günlük geziye katılabilir ve tüm lokasyonlarda, okul kampüsü içinde tam pansiyon konaklama alabilirsiniz.

Haftalık gezileriniz sırasında Amerika’da Disneyland, Getty Müzesi, Hollywood, Magic Mountain, Seaworld, Universal Studios, Griffith Park, Santa Monica ve çeşitli su parkları; İngiltere’de ise Bath, Brighton, Bristol, Cambridge, Londra, New Forest National Park, Oxford, Salisbury, Bournemouth, Stratford-upon-Avon, Stonehenge, Canterbury ve tema parkları gibi birçok yeri görebilirsiniz.

Ayrıca okçuluk, el sanatları, badminton, beyzbol, basketbol, kano, golf, futbol, gokart, sörf, yüzme, masa tenisi, bingo, karaoke gibi buraya sığdırılamayacak kadar çok çeşitli aktivitelerle okul içinde de fazlasıyla eğlenebilirsiniz.

Kategoriler:

Kings Summer Grup Yaz Okulları Size Neler Sunabilir?
Kings Summer yaz okulunun İngiltere, Cheltenham merkezinde iş için İngilizce, telafuz ya da yazma becerileri gibi konularda “Yoğun İngilizce” eğitimi alabilir; yine okulun Bath ve Oxford merkezlerinde Fen, Matematik, Coğrafya ve Tarih konuları üzerinden “Yoğun Akademik İngilizce” programını da değerlendirebilirsiniz…

Amerika'da Nereye Gidebilirsiniz?

Boston, Pine Manor College (14-17 yaş)
Los Angeles, Occidental College(12-17 yaş)
Malibu, Pepperdine University(10-17 yaş)
New York, Concordia College(12-17 yaş)

Ingiltere'de Nerede Kalabilirsiniz?

Bath, Downside School(8-17 yaş)
Central London, South Bank University(14-17 yaş)
Cheltenham, Cheltenham College(12-17 yaş)
London (Farringtons), Farringtons School(10-16 yaş)
Bournemouth (13-17 yaş)
London, Beckenham (14-17 yaş)
Oxford (14-17 yaş)