LSI Avustralya

LSI’ın Avustralya dil okulunu tercih ederek Brisbane’i ziyaret edebilir, yaşaması kolay, hareketli ve eğlenceli bir şehirde İngilizce’yi rahatlıkla öğrenebilirsin.

Avustralya için, uzun süreli programlarda hafta ücretinin azalması açısından daha hesaplı olan, “Akademik Sömestr” ya da “Akademik Yıl” programlarını tercih edebilirsin.

En az 24 en fazla 48 hafta sürebilen bu programlar içinde haftada 24 ya da haftada 30 ders İngilizce eğitimi alabilirsin.

Ancak LSI Avustralya dil okulunu kısa süre için ziyaret edeceksen, haftada 20 ders alabileceğin “Genel İngilizce” ya da haftada 24 veya 30 ders alabileceğin “Yoğun İngilizce” programına katılabilirsin.

Yoğun İngilizce programı içinde alacağın 4 ya da 10 ek derste İş için İngilizce’ni geliştirebilir (Uluslararası Ticaret, Takım Kurma, Liderlik Becerileri, Reklamcılık, e-Ticaret, Viral Pazarlama, Sosyal Medya… gibi konular üzerinden), Cambridge, IELTS, TOEFL sınavlarına hazırlanabilir ya da üniversite İngilizce’si için kendini geliştirebilirsin.

Ayrıca çeşitli okul aktiviteleri ve gezilerle, sınıf dışında da oldukça güzel vakit geçirebilirsin.

Nereye Gidebilirsin?

Brisban

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Otelde
Öğrenci Yurdunda