Sörf ve İngilizce Premium Yaz Okulları

Amerika’nın sokaklarında İngilizce’yi, dalgalarında ise sörfü öğrenmek istersen, St Giles Junior yaz okulunun bol eğlenceli programına katılabilirsin.

Haftada 20 ders genel İngilizce eğitimine ek olarak, tecrübeli eğitimcilerden haftada 5 saat sörf eğitimi alabileceğin bu özel program için, yaz okulunun Orlando(Florida Institute of Technology) merkezini ziyaret edebilirsin.

İngilizce’yi kendine güvenerek konuşabilmen için iletişim becerileri üzerine odaklanan derslerine ek olarak yarışmalar, sinema gecesi, yetenek şovu, takım oyunları gibi çok çeşitli yaz okulu aktivitelerinde hem yabancı dil pratiği yapabilir, hem de sosyalleşerek yeni arkadaşlar edinebilirsin.

Ayrıca, yaz okulu programı dahilinde haftada iki tam ve iki yarım gün yapılan gezilere katılabilir ve Universal Studios, Orlando, Wizarding World of Harry Potter, Walt Disney World Orlando, Gatorland…gibi yerleri görme fırsatını bulabilirsin.

St Giles Junior Amerika Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

İngilizce derslerine en fazla 15 kişilik sınıflarda katılabilir; orada geçireceğin süre içinde okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin…

Kategoriler:

Amerika’da sörf eğitimin için farklı bir yaz okulunu tercih etmek istersen FLS International ile California’yı ziyaret edebilirsin.

Yaz okulunun Cal State Fullerton merkezinde katılabileceğin bu program sırasında, haftada 18 İngilizce dersine ek olarak, haftada 10 ders Huntington Plajında sörf eğitimi alabilirsin.

Amerika’nın en ünlü sörf lokasyonunda katılacağın bu yaz okulu programı dahilinde, Hollywood, Laguna Beach, Beverly Hills, Universal Studios, Disneyland, Santa Monica Plajı, Knott’s Berry Farm… gibi birçok güzel yeri görebilme fırsatını da yakalayabilirsin.

Ayrıca derslerin dışındaki vaktini çeşitli okul aktivitelerinde eğlenerek geçirebilir ve İngilizce pratik yaparken dünyanın farklı yerlerinden yepyeni arkadaşlar edinebilirsin.

FLS International Amerika Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Orada geçireceğin süre boyunca üniversite kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; yaz okulunun “Oyunculuk Kampı” programına 3 hafta süresince katılabilirsin…

Nereye Gidebilirsiniz?

Orlando, Florida Institute of Technology (8-12 yaş/13-17 yaş)
FLS International – Cal State Fullerton (15+ yaş)

Nerede Kalabilirsiniz?

Öğrenci Yurdunda