St Giles Junior İngiltere Yaz Okulları

İngilizce’yi yaşayarak öğrenmek, yabancı dilini geliştirirken, yeni ilgi alanları keşfetmek ve fazlasıyla sosyalleşmek için St Giles İngiltere yaz okullarını tercih edebilirsin.

Yabancı dili kendine güverenerek kullanabilmen için, iletişim becerileri üzerine odaklanan İngilizce derslerine, haftada 20 ders süresince katılabilirsin.

Ayrıca sınıfının dışında da öğrenmeye devam edebilmen için, dersler sırasında, katılacağın yaz okulu aktiviteleri ve gezi programlarına da hazırlanabilirsin.

Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, yaz okulunun farklı merkezlerine özel, İngilizce ile çeşitli dil becerileri kurslarına da katılabilirsin.

(Eğitim programına ek olarak, bu ücretsiz kurslardan birine katılabilirsin.)

Örneğin yaz okulunun Cambridge merkezinde “İngilizce+Üniversite Deneyimi” kursuna katılabilir ve bir İngiliz üniversitesinde okumanın nasıl bir his olduğunu deneyimleyebilirsin.

Yaz okulunun Londra merkezinde sunulan “İngilizce+Dil Atölyesi” kursunda, kelime dağarcığını geliştirebilir ve yabancı dilini daha fonksiyonel kullanmayı öğrenebilirken;

“İngilizce+Sınav Becerileri” kursunda FCE,CAE, IELTS, SAT ve TOEFL gibi sınavlar için teknikler geliştirebilirsin.

(“İngilizce+Sınav Becerileri” kursuna yaz okulunun Oxford merkezinde de katılabilirsin.)

Drama, tiyatro ve dansın dilini öğrenmek istersen, yaz okulunun Canterbury, Londra, ve Oxford merkezlerinde “İngilizce+Performans Sanatları” kursuna;

Yaratıcı yazarlık, senaryo yazarlığı ve topluluk önünde konuşma gibi yaratıcılık becerilerini geliştirmek istersen, yaz okulunun Canterbury ve Londra merkezlerinde sunulan “İngilizce+Konuşma ve Yazma” kursuna katılabilirsin.

Ayrıca bu harika yaz okulu programları dahilinde, St Giles’ın tüm merkezlerinde haftada iki tam ve iki yarım gün Londra, Madame Tussauds, Bath, the Roman Spa, Oxford, Thorpe Park, London Eye, Thames River, Tower of London, Brighton, Hastings, Cambridge colleges, Manchester gibi birçok farklı yere yapılan okul gezilerine katılabilirsin.

St Giles İngiltere Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?
Yaz okulunun sadece Cambridge’teki merkezinde haftada 25 ders “Yoğun İngilizce” eğitimi alabilir; en fazla 15 kişilik sınıflarında İngilizce öğrenebilir(Yaz okulunun Cambridge ve Canterbury’deki merkezlerinde en fazla 12 kişilik sınıflarda dil eğitimi alabilirsin); yaz okulunun Bournemouth ve Oxford merkezlerinde haftada iki tam ve üç yarım gün okul gezilerine katılabilir; İngiltere ziyaretin sırasında kampüs içindeki öğrenci yurtlarında konaklayabilir; genel İngilizce eğitimine ek olarak, yaz okulunun Canterbury’deki merkezinde haftada 5 saat eskrim, Nottingham’daki merkezinde haftada 5 saat futbol, Canterbury’deki merkezinde ise haftada 5 saat tenis eğitimi alabileceğin premium programlara da katılabilir; daha farklı bir eğitim programı arıyorsan yaz okulunun Cambridge merkezinde 3 haftalık “Geleceğin Liderleri” ya da Londra merkezinde yine 3 haftalık “Kod Yazılımı” kurslarına katılabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Bournemouth, Bournemouth University – Lansdowne Campus (10-13 yaş/14-17 yaş)
Cambridge, University of Cambridge (14-17 yaş)
Canterbury, King’s School (8-12yaş/13-17 yaş)
London, UCL ve University of Westminster (12-15 yaş/16-19 yaş)
Nottingham, University of Nottingham (10-13 yaş/14-17 yaş)
Oxford, Oxford Brookes University (12-17 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Öğrenci Yurdunda