Wroclaw Ekonomi Üniversitesi Polonya

Üniversite eğitimini yurt dışında almayı planlıyor, ekonomi alanına ilgi duyuyor ama bütçen için endişeleniyorsan, Wroclaw Ekonomi Üniversitesi ile Polonya’da oldukça hesaplı bir eğitim alabilirsin.

Polonya’nın, eğitimde tek bir alan üzerine uzmanlaşmış olan okullarından Wroclaw Ekonomi Üniversitesi’nde ekonomi alanında hem hesaplı hem de kaliteli bir eğitim görebilirsin.

İşin uzmanlarından teoriyi, katılacağın projelerden ise pratiği öğrenebileceğin bu okulda, lisans ve yüksek lisans/master bölümlerinin yanı sıra, 6 sömestr süren Ekonomi, Yönetim ve Finans üzerine Avrupa Doktora Programı’na da katılabilirsin.

Polonya Wroclaw Ekonomi Üniversitesi Sana Neler Sunabilir?
Üniversite eğitimini başlamadan önce yabancı dilini geliştirmek istersen, okul bünyesinde sunulan ve 250 saat İngilizce dersleri ve ekonomiye giriş eğitimini içeren, iki veya bir sömestrlik yoğun İngilizce kursuna katılabilir; okulunun sunduğu Erasmus ve Leonardo Da Vinci gibi değişim programlarını değerlendirebilir; Avrupa Birliği programları ve desteğiyle yürütülen projelere katılabilir; okul aktiviteleri ve kulüplerine katılarak Polonya’da sosyal bir üniversite hayatı yaşayabilirsin…

İngilizce Lisans Eğitimi Alabileceğin Bölümler

Finans (4 sömestr)
İşletme Yönetimi (4 sömestr)
Uluslararası İşletme (4 sömestr)

İngilizce Yüksek Lisans Eğitimi Alabileceğin Bölümler

Finans ve Muhasebe (4 sömestr)
Yönetim (4 sömestr)
Yönetim Çift Diploma Programı (4 sömestr)
Yönetim; Dijital Pazarlama (4 sömestr)