Yurtdışı Dil Okulları

İngilizce öğrenmek istiyorsanız, en iyi yöntem dili konuşulduğu yerde öğrenmektir. Bu sayede sadece yeni bir dil değil, aynı zamanda farklı kültürleri ve yaşam tarzlarını da deneyimleyerek kişisel gelişiminizi destekleyebilirsiniz. Bu amaçla, ihtiyaçlarınıza uygun programlar sunan birçok dil okulu arasından seçim yapabilir, hem İngilizce öğrenir hem de kendinizi aşabilirsiniz.

Yurt dışında dil okuluna gitmek için İngilizce bilmek zorunda değilsiniz. İstediğiniz ülkeye gidip, dil okuluna kaydolabilir ve orada geçireceğiniz süre zarfında İngilizceye maruz kalarak dil öğrenebilirsiniz. Eğer zaten temel düzeyde İngilizce biliyorsanız, okula başlamadan önce yapılacak seviye tespit sınavı ile eğitiminize uygun seviyeden başlayabilirsiniz.

Yurt dışındaki dil okullarında, Genel İngilizce veya Yoğun İngilizce programları gibi haftalık ders saatlerine göre değişen çeşitli eğitim programları bulabilirsiniz. İhtiyacınıza göre bu programlardan birine katılabilir, bazı okullarda öğretmeninizden birebir özel ders alabilirsiniz. İş İngilizcesi, sınavlara hazırlık (TOEFL, IELTS, GMAT, Cambridge gibi) veya akademik İngilizce gibi spesifik alanlarda da eğitim alabilirsiniz.

Üniversiteye hazırlık için de yurt dışındaki dil okullarından faydalanabilirsiniz. Anlaşmalı dil okullarında alacağınız üniversite hazırlık sınıfı eğitimi ile yurt dışındaki üniversiteler için gerekli dil becerilerini kazanabilirsiniz. Amerika, İngiltere, Kanada, Polonya, Macaristan gibi farklı ülkelerdeki üniversiteler için bu eğitimi alabilirsiniz.

Dil eğitimi için bütçenize ve yaşam tarzınıza uygun bir ülke ve şehir seçebilirsiniz. Amerika ve İngiltere gibi popüler destinasyonlar dışında, İrlanda, Kanada, Avustralya veya Malta gibi farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Örneğin İrlanda, daha ekonomik ve Türk öğrenci sayısının az olduğu bir seçenek olabilir. Kanada’da hem İngilizce hem de Fransızca öğrenme şansınız olurken, Avustralya refah seviyesi yüksek bir eğitim deneyimi sunar. Malta ise küçük ve güvenli yapısıyla kısıtlı bütçeyle dil öğrenmek isteyenler için idealdir.

İngilizce dışında Almanca, İtalyanca, İspanyolca veya Fransızca gibi dilleri de konuşulduğu ülkelerde öğrenebilirsiniz. Her dil için farklı programlar sunan dil okullarını tercih ederek dil öğrenme hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Kararınızı verdikten sonra, ülkeler, okullar, programlar, konaklama ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için ilgili web sitelerini ziyaret edebilir veya bu konularda size özel öneriler sunması için dil okullarıyla iletişime geçebilirsiniz.

shape-29
GoWest

Kayıt Süreci

Bizim İçin Ne Dediler

Sevgili Öğrencilerimizin Geri Bildirimleri

client-banner-left