Malta Dil Okulları

KARARINI VERDİKTEN 3 HAFTA SONRA MALTA’da OLABİLİRSİN.
İngilizce’yi yurt dışında öğrenmek istiyor ama bütçen için endişeleniyorsan, Malta sana ilaç gibi gelebilir.

Bütçe Dostu Dil Eğitimini Malta’da Alabilirsin…
Çünkü hem dil eğitimi, hem de yaşam giderlerin için en uygun fiyatları Malta’da bulabilirsin.

Ayrıca yurt dışına ilk çıkışın olacaksa, bir ucundan diğer ucuna en fazla bir saatte ulaşabileceğin bu küçük ve yaşaması kolay ülkede, kendini fazlasıyla güvende hissedebilirsin.

İster dünyaca ünlü dil okullarının şubelerinde, istersen de Malta’ya özgü butik dil okullarında eğitim alabilir, küçük sınıflarda ve yoğun ilgiyle İngilizce’yi sular seller gibi öğrenebilirsin.

Vize işlemleri açısından da hızlı ve kolay bir ülke olan Malta’ya, kararını verdikten 3 hafta sonra ulaşabilirsin.

Malta’da Dil Okulu Seçimi Kolaylıkla Yapabilirsin
Küçük bir ülke olmasının bir diğer avantajını da şehir araştırmasına gerek kalmadan, sadece okul ve konaklama seçimi yaparak yaşayabilir, Malta’da dil eğitimi almak için işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirsin.

Dil eğitimin için ihtiyaç duyabileceğin, Genel İngilizce, İş için İngilizce, Sınavlara Hazırlık için İngilizce ya da Akademik Yıl gibi, her çeşit programı Malta’daki dil okullarında bulabilirsin.

Dil okulunda tek bir eğitim programını tercih etmek yerine, ihtiyacına göre birden fazla kursa da katılabilirsin.

Örneğin haftada 20 ders genel İngilizce eğitimine ek olarak, haftada 5 ders İş için İngilizce, Sınavlara Hazırlık için İngilizce veya Üniversiteye Hazırlık için İngilizce eğitimi alabilirsin.

Ayrıca her dil okulunda kendini eksik gördüğün konular üzerine birebir İngilizce dersleri de alabilirsin.

Malta’daki Dil Eğitimin Sırasında Konaklamanı da Bütçene Göre Belirleyebilirsin
Dil eğitiminin yanı sıra Malta’daki dil okullarında aile yanı, paylaşımlı apartman, öğrenci evi, öğrenci yurdu ya da okulla anlaşmalı olan oteller gibi birçok konaklama seçeneği içinden, bütçene ve sana uygun olanı tercih edebilirsin.

Malta’da dil eğitimi fikri aklına yattıysa, aşağıdan beğenebileceğin dil okullarını inceleyebilir ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında, sana özel öneriler sunabilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin…

shape-29
GoWest
Malta Dil Okulları

Gösterilen sonuç sayısı: 6

GoWest

Kayıt Süreci