Fransa Yaz Okulları

Hayatında Fransızca’nın ayrı bir yeri varsa, ya da bildiğin yabancı dile bir yenisini daha eklemek istiyorsan, bu yaz Fransa’yı ziyaret edebilirsin.

8-17 yaşları arasındaysan, dil eğitiminin yanı sıra, gezi ve aktivitelerle dolu geçirebileceğin harika bir yaz tatili için, Fransa’daki bir yaz okuluna kaydolabilirsin.

Bunun için istemen yeter! Hiç Fransızca bilmesen de Fransa’da istediğin yaz okuluna başvurabilirsin.

Ama kendine uygun okulu nasıl seçeceğini bilmiyorsan, Fransa’nın hangi şehrini ziyaret etmek istediğine karar vererek başlayabilirsin.

“Şehir hayatından ayrılamam, kalabalığa karışmadan yapamam” diyorsan, hazır Fransa’ya gidecekken, tabi ki Paris’i tercih edebilirsin.

Ancak deniz olmadan yaz tatili olmaz diyorsan, Fransa’nın Antibes, Biarritz, Cannes, Hyeres, Nice gibi kıyı şehirlerinden istediğini seçebilirsin.

Şehir seçimin sonrasında ise, beklentilerine uygun eğitim programını sunan bir yaz okuluna kaydolabilirsin.

Tüm okullarda haftada 15 ya da 20 saat genel Fransızca eğitimi alabilirken; hedeflerine göre, yoğun Fransızca, sınavlara hazırlık için Fransızca ya da ek olarak birebir Fransızca eğitimi verebilen bir yaz okulunu da tercih edebilirsin.

Okul seçimini spor, el sanatları, dans, tiyatro gibi ilgi alanlarına yönelik atölye ya da aktivite programlarına göre de belirleyebilirsin.

Ama hangi okulu seçersen seç, her okulda Fransa’yı daha iyi tanımana ve bolca eğlenmene olanak sağlayacak yarım ya da tam günlük gezilere katılabilir, Fransa’nın altını üstüne getirebilirsin.

Fransız yaşam tarzını da yakından tanımak istiyorsan, orada bulunduğun süre boyunca okulunun sana ayarlayacağı bir ailenin yanında konaklayabilirsin.

Yine de yeni arkadaşlarınla daha fazla vakit geçirmekten yana olursan, okul kampüsü içinde ya da okulun ayarlayacağı bir öğrenci yurdunda da kalabilirsin.

Karar vermene yardımcı olabilmemiz ve okul, program, aktivite, gezi, konaklama, fiyat konularında, seni daha iyi bilgilendirebilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin…

shape-29
GoWest
Fransa Yaz Okulları

Gösterilen sonuç sayısı: 3

GoWest

Kayıt Süreci