Kanada Yaz Okulları

7-17 yaşları arasındaysan ve yaz sıcaklarından çok bunalıyorsan, hem İngilizce öğrenmek hem de biraz serinlemek için, bu sene Kanada’yı ziyaret edebilirsin.

Özellikle de spora ilgin varsa, Kanada’nın muhteşem doğası içinde kanon gezisinden, dağ yürüyüşüne, bisikletten, iple tırmanışa kadar çok çeşitli aktiviteleri yapabilme imkanı bulabilirsin.

Spora harcayabileceğin enerjinin bir kısmını da İngilizce öğrenmeye, yeni arkadaşlar edinmeye ve Kanada’yı gezmeye harcayabilir, bunun için de harika yaz okulları içinden istediğini seçebilirsin.

Kanada’da Yaz Okulunu Yaş Aralığına ve İlgi Alanına Göre Belirleyebilirsin
Yaz Okulu seçimini yapmadan önce, okulların bulunduğu şehirleri ve bu şehirlere göre değişen yaş aralıklarını incelemeyi unutma. Böylece, kendi yaşıtlarınla birlikte olabileceğin programı sunan ve istediğin şehirde bulunan bir yaz okulunu daha kolay seçebilirsin.

İngilizce eğitim programlarına göre de okulları değerlendirebilir; çoğu okulda haftada 20 ders genel İngilizce eğitimi alabilirken, 25 ya da 30 ders alabileceğin Yoğun İngilizce kurlarını ya da seni hem akademik eğitime hem deyabancı dil sınavlarına hazırlayabilecek kursları da değerlendirebilirsin.

Kanada’daki yaz okullarında sınıf dışında da oldukça eğlenebilir, her okulda farklı gezi programları ve birbirinden farklı alanlara(spor, dans ya da sanat gibi) yönelik aktivite programları bulabilirsin.

Ayrıca Kanada’da geçireceğin süre boyunca, istersen bir öğrenci yurdunda istersen de okuluna yakın mesafede yaşayan bir ailenin yanında konaklayabilirsin.

Yaz Okulun için Kanada’nın İstediğin Şehrini Seçebilirsin
Okulunun yanı sıra şehir seçimi konusunda da biraz tavsiye istersen, kalabalığı ve hareketi seviyorsan Toronto, Vancouver ya da Montreal’i tercih edebilir, hatta iki dil birden konuşulan Montreal’de, İngilizce’nin yanında biraz da Fransızca öğrenebilirsin.

Daha sakin yerleri tercih edersen, Surrey ya da Victoria gibi şehirlerde daha rahat yaşayabilirsin.

Karar vermende yardımcı olması için, aşağıdan Kanada’daki yaz okullarını inceleyebilir ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında, sana özel öneriler sunabilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin…

shape-29
GoWest
Kanada Yaz Okulları

Gösterilen sonuç sayısı: 4

GoWest

Kayıt Süreci