İspanya Yaz Okulları

Dünyanın en çok konuşulan ikinci dili İspanyolca’yı, dünyanın her yerinden ziyaretçi alan ülkesi İspanya’da öğrenebilirsin.

Hiç İspanyolca bilmesen de, sana kısa sürede çok şey öğretebilecek bu yaz okullarında harika vakit geçirebilirsin.

Genel İspanyolca eğitimine ek olarak, okulunun sunduğu çeşitli aktivite ve gezi programlarıyla eğlenerek öğrenebilir ve dolu dolu günler geçirebilirsin.

Ancak okul seçimini yapmadan önce İspanya’nın hangi şehrine gidebileceğin konusunda biraz bilgi alabilirsin.

Kalabalık ve hareketli şehirler hoşuna gidiyorsa, yaz tatilini Barcelona ya da Madrid gibi lokasyonlarda geçirebilirsin.

Yurtdışına ilk çıkışın ya da ana dili İspanyolca olan bir ülkeye ilk gidişin olacaksa, Alicante, Malaga, Marbella, Salamanca, Valencia gibi daha küçük ve sakin yerleri de tercih edebilirsin.

Sana uygun lokasyonun yanı sıra spor, dans, el sanatları ya da müzik gibi özel ilgi alanlarına yönelik programlar sunabilen bir okulu da seçebilirsin.

Bu kısa ama hareketli tatilin sırasında da, genellikle kampüs içinde yer alan okulunun, yine kampüs içindeki yurdunda, yeni arkadaşlarınla birlikte konaklayabilirsin.

Ama sen İspanyol kültürünü daha yakından tanımak istersen, ziyaretin sırasında okulunun ayarlayacağı bir aile yanında da kalabilirsin.

Karar vermene yardımcı olmamız ve okul, program, aktivite, gezi, konaklama, fiyat konularında, seni daha iyi bilgilendirebilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin…

shape-29
GoWest
İspanya Yaz Okulları

Gösterilen sonuç sayısı: 2

GoWest

Kayıt Süreci