Grup Yaz Okulları

Yurt dışındaki yaz okullarının gruplar için sunduğu programlar sayesinde, en az 10 kişiden oluşabilecek grubunuzla birlikte unutulmaz bir yaz tatili yapabilir, İngilizce öğrenirken ufkunuzu da genişletebilirsiniz.

İster Amerikan filmlerini gerçeğe dönüştürebilir, ister İngiltere yağmurlarında ıslanıp tarihinde kuruyabilir, isterseniz de serin bir yaz için Kanada’yı tercih edebilir ya da Malta’da denizin ve güneşin tadını bol bol çıkarabilirsiniz…

Amerika’ya gitmeyi tercih ederseniz Disneyland, Universal Studios, Magic Kingdom, Busch Gardens, Epcot Center gibi dünyaca ünlü tema parklarını görebilir, Florida, Miami, Hollywood, Malibu, Boston, New York, Los Angeles, Boston gibi Amerika’nın en güzel şehirlerini gezebilirsiniz.

İngiltere’yi tercih ederseniz tarihi okul binalarında geçmişe yolculuk yapabilir, kısa mesafeler sayesinde bulunduğunuz yerin yakındaki farklı şehirleri ziyaret edebilir ve Londra, Oxford, Cambridge, Canterbury, Hasting, Bournemouth gibi birçok yeri gezebilirsiniz.

Malta gibi küçük bir ülkede ise, tam anlamıyla bir yaz tatili yapabilirsiniz. Bir ucundan diğer ucuna en fazla 1,5 saatte varabileceğiniz bu Akdeniz ülkesinde güneşin ve denizin tadını bol bol çıkarabilirsiniz.

Hepsinden farklı bir seçenek arıyorsanız Kanada’yı düşünebilirsiniz. Vancouver, Toronto, Montreal gibi şehirlerinin yanı sıra doğal güzellikleriyle de ünlü olan Kanada’da, çok farklı doğa sporları yapma imkanı bulabilirsiniz.

Eğlenerek İngilizce öğrenebileceğiniz, çeşitli okul aktivitelerinde kendinizi kaybedebileceğiniz ve yepyeni yerler görebileceğiniz yaz okulu grup programları ile, bu sene bambaşka bir yaz yaşayabilirsiniz.

Karar vermenizde yardımcı olması için, aşağıdan grup programı sunan yaz okullarını inceleyebilir ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında, özel öneriler sunabilmemiz için hemen bize ulaşabilirsiniz…

shape-29
GoWest
Grup Yaz Okulları
GoWest

Kayıt Süreci