İrlanda Yaz Okulları

Farklı bir yaz tatili için İrlanda’yı ziyaret edebilirsin.

Doğası, tarihi, yaşam tarzı, düzeni ve birbirinden güzel yaz okullarıyla İrlanda’ya hayran olabilirsin…

İrlanda Yaz Okulları ile Unutulmaz bir Yaz Geçirebilirsin
Sana İngilizce’yi yaşatarak öğretecek İrlanda yaz okulları ile sınıf dışında da harika vakit geçirebilir, okul gezileri, spor faaliyetleri, sanat atölyeleri ve çok çeşitli etkinliklerle dolu dolu bir yaz tatili geçirebilirsin.

Farklı eğitim programları sunan yaz okulu seçimin için öncelikle yaş aralıklarını inceleyebilirsin.

Örneğin daha küçük yaş aralığındaysan haftada 15-20 ders genel İngilizce eğitimi alabilir, daha büyük yaş aralığındaysan da özel dersleri ya da sınavlara hazırlık eğitimini içeren yoğun İngilizce kurslarını da değerlendirebilirsin.

Yabancı Dilin Yanı Sıra İlgi Alanlarını da Geliştirebilirsin
İngilizce eğitimine ek olarak seçebileceğin bazı yaz okullarında binicilik, futbol, liderlik, golf eğitimi de alabilir; çoğu okulda da dans, drama, el sanatları atölyelerine katılabilir ve okul kampüsleri için futbol, tenis, voleybol, yürüyüş… gibi spor olanaklarına sahip olabilirsin.

Yaz Okulunla İrlanda’yı Keşfedebilirsin
Eğitim ve çeşitli aktivite programlarına ek olarak, tercih edebileceğin her yaz okulunda hafta sonları çeşitli okul gezilerine katılarak İrlanda’nın en güzel yerlerini görme fırsatını bulabilirsin.

Ayrıca her okulda aile yanı konaklama seçeneğini de değerlendirebilir ve İrlanda’lı bir ailenin evine konuk olarak İrlanda kültürünü daha yakından tanıyabilirsin.

Yaz Okulu için İrlanda’yı Tercih Etmekle Kesinlikle Doğru Bir Karar Verebilirsin
Özellikle yurt dışında ilk çıkışın olacaksa, İrlanda gibi düzenli ve sakin bir ülkeyi tercih ederek, kendini fazlasıyla güvende hissedebilirsin.

Çok kısa sürede alışmanın vereceği rahatlıkla, İngilizce’ye daha kolay uyum sağlayabilir ve İrlanda’nın küçük okullarında yabancı dili ilgiyle öğrenebilirsin.

Kendin olmayı, özgüven kazanmayı, öğrenmeyi, eğlenmeyi, sosyalleşmeyi… ve daha birçok şeyi İrlanda’da bir yaz okuluna giderek daha kolay başarabilirsin.

Tüm anlattıklarımızla İrlanda fikri aklına yattıysa, aşağıda birbirinden güzel yaz okullarını inceleyebilir ve daha fazlası için de hemen bize ulaşabilirsin…

shape-29
GoWest
İrlanda Yaz Okulları

Gösterilen sonuç sayısı: 5

GoWest

Kayıt Süreci