Dans ve İngilizce Premium Yaz Okulları

Biraz figürlerini, biraz da İngilizce’ni geliştirmek ve unutamayacağın bir yaz geçirmek için, “Dans ve İngilizce” eğitimi alabileceğin bir yaz okuluna gidebilirsin.

Bunun için Studio Cambridge yaz okulunu tercih edersen, İngilizce’yi tam yerinde, yani İngiltere’de öğrenirken dans dersleri de alabilirsin.

Yaz okulunda haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimine ek olarak, öğleden sonraları katılabileceğin haftada 8 ders içinde, ağırlıklı olarak “Modern Jazz Dansı” eğitimi görebilirsin.

İngilizce derslerini Macera/ Çevremiz, Yeni Ne Var?/Alışveriş ve Moda, Ün/Medya, Aile/Arkadaşlar, Yemek/ Sağlık, İngiliz Sporları/Serbest Zaman, Uzağa Gitmek/ Evde Olmak, Araştırma/Gerçek mi Kurgu mu? gibi ilginç konu başlıkları üzerinden işleyen bu yaz okulunda, sınıf içinde daha katılımcı olabilirsin.

Dans derslerinde ise modern dansın dışında Müzikal Tiyatro, Bollywood, Amigo Dansı, Salsa… gibi farklı dünya danslarını da öğrenebilir ve her cumartesi sınıfınla birlikte bir dans performansı aktivitesine katılabilirsin.

Dans ve İngilizce eğitiminin yanı sıra, Studio Cambridge yaz okulunun yüzme havuzu, tenis kortu ya da futbol sahası gibi kampüs içi spor olanaklarından da yararlanabilirsin.

Kategoriler:

En az 2, en fazla 5 hafta süresince katılabileceğin bu yaz okulu programı sırasında, yine okul kampüsü içinde, ister tek kişilik istersen de paylaşımlı odaları bulunan öğrenci yurdunda konaklayabilirsin.

Ayrıca yaz okulunun haftada iki tam ve bir yarım günlük gezi programlarına da katılarak, İngiltere ve çevresini daha yakından tanıyabilirsin.

Studio Cambridge İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Yaz okulunun tişört tasarımı, bileklik yapımı, maske yapımı, seramik, pasta dekorasyonu, origami, çanta yapımı, çizim…gibi alanlardaki workshop programlarında el sanatlarını geliştirebilir; her merkezi belirli bir temaya ev sahipliği yapan yaz okulunun Sir Richard kampüsünde Harry Potter temalı derslere ve aktivitelere katılabilir; konaklamanın yanı sıra kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerini de okul kampüsünde yiyebilir; ayrıca her zaman yanında olacak ve en ufak bir sorununa bile çözüm bulabilecek gözetmenlerle kendini güvende hissedebilirsin…

Dans ve dramayı birleştirmek istersen, Ardmore Language yaz okullarının haftada 15 saat İngilizce eğitimiyle birlikte, koordinasyon ve sahne becerileri öğrenirken, esneklik ve kendine güven kazanabileceğin, haftada 12 saat profesyonel dans eğitimi alabilirsin.

Dans ve dramayla birlikte İngilizce’ni de geliştirebileceğin bu programın kapanışında, eğitimin sırasında öğrendiklerini sergileyebileceğin bir dans şovu yapabilirsin.

Eğitimin yanı sıra, spor ve sanat alanlarındaki çok çeşitli okul aktivitelerinde de oldukça eğlenebilir, yeni arkadaşlarınla bol bol İngilizce partik yapabilirsin.

Ayrıca hafta sonları katılabileceğin bir tam ve bir yarım günlük şehir gezileriyle, İngiltere’de Bath, Bath Abbey, Roman Baths, Bristol, Londra, Windsor Kalesi, Croydon, Doğal Tarih Müzesi, Oxford Kalesi, Oxford Üniversitesi gibi yerleri; Amerika’da ise Empire State Binası, Amerikan Doğal Tarih Müzesi, Metropolitan Sanat Müzesi ve Central Park, Ellis Adası ve Özgürlük Heykeli, Greenwich Kasabası… gibi yerleri ziyaret edebilirsin.

Ardmore Language Yaz Okullar Sana Neler Sunabilir?

Yabancı dil eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; yaz okulunun çoğu merkezinde kampüs içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; en ufak bir ihtiyacında ya da sorununda her an yakınında bulunan gözetmenlerinden yardım alabilirsin…

Nereye Gidebilirsiniz?

Ardmore Language – Wiltshire, Liddington (9-17 yaş)
British Study Centres – Manchester (9-11/12-17 yaş)
St Giles Junior – Nottingham (10-13 yaş/14-17 yaş)
LAL Language – Winchester, St Swithun’s School(9-17 yaş)
Emerald Cultural – Trinity College (11-17 yaş)
Emerald Cultural – Alexandra College (11-17 yaş)
Emerald Cultural – Griffith College (11-17 yaş)
Emerald Cultural – Sandford Park (11-17 yaş)
Emerald Cultural – St. Raphaela’s (11-17 yaş)
European School of English(ESE) – St. Julian’s(10-16 yaş)

Nerede Kalabilirsiniz?

Aile Yanında
Otelde
Öğrenci Yurdunda