Eurocentres İtalya

Eurocentres’ı tercih ederek, İtalyanca’yı Avrupa kültürünün doğduğu ülkede, gezmekle bitiremeyeceğin bir şehirde, sanat ve tarihle içiçe öğrenebilirsin.

Eğitimini Floransa’nın eski şehrinde yer alan bir okul binasında, hatta 16.yüzyıldan kalma bir rönesans sarayında alabilirsin.

Konum avantajıyla, Uffizi Galerisi, Michelangelo Meydanı, Ponte Vecchio Köprüsü, San Lorenzo Basilikası gibi Floransa’nın görülmesi gereken en önemli noktalarına yürüme mesafesi kadar yakın olabilirsin.

Eğer Floransa’da hızını alamazsan Venedik, Milano, Roma gibi İtalya’nın dünyaca ünlü şehirlerini görmek için küçük kaçamaklar da yapabilirsin.

Ama İtalya’yı bu kadar derinlemesine yaşarken dilini de öğrenmezsen, büyük ayıp edebilirsin.

Dil eğitimine ayırabileceğin vaktin fazlaysa, sadece Eurocentres’a özel “Open Choice”/ Serbest Seçim programına da katılabilirsin. Tercihine göre en az 22, en fazla 52 hafta

süresince katılabileceğin bu harika programla birden fazla dili, birden fazla ülkeyi ziyaret ederek öğrenebilirsin. Örneğin 36 haftalık bir eğitim programı içinde en fazla 3 okulu ve dili, 48 haftalık bir eğitim programı içinde ise en fazla 4 okulu ve dili seçebilirsin.

(Almanya, Amerika, Avustralya, Fransa, Güney Afrika, İngiltere, İrlanda, İspanya, İtalya, Kanada, Peru gibi ülkelerden istediklerini ziyaret ederek; Almanca, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca gibi dillerden istediklerini öğrenebilirsin.)

Kategoriler:

Eurocentres İtalya Dil Okulu Sana Neler Sunabilir?
Genel İtalyanca eğitimini tercih edersen haftada 20 ders, Yoğun İtalyanca eğitimini tercih edersen haftada 25 ders alabilirsin; Sergilere ve tarihi mekanlara yapılan gezilerle İtalyan kültürünü ve dilini yaşayarak öğrenebileceğin kültürel etkinlik programına da katılabilirsin; şarap tadımı ya da opera gibi özel ilgi alanlarına yönelik eğitim verilen haftalık kurslara katılabilirsin; şehir gezileri ile İtalyan kültürünü daha yakından tanıma fırsatını bulabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Floransa

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İtalyanca
Yoğun İtalyanca

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Otelde
Öğrenci Evinde