LAL Schools Aile Yaz Okulu

İngiltere ziyaretiniz sırasında biraz İngilizce pratik yapmak isterseniz, LAL yaz okullarını ailece tercih edebilirsiniz.

Ebeveynler ve çocuklar için sadece dil eğitimi sunabilen bu yaz okulları ile siz haftada 15 saat genel İngilizce eğitimi alırken, çocuğunuz ya da çocuklarınız da, kendi yaş aralığındaki arkadaşlarıyla eğlenerek İngilizce öğrenebilir.

İngilizce’yi yerinde öğrenebilme fırsatını sunan bu yaz okulları için, çocuğunuzun/çocuklarınızın yaş aralığına göre iki farklı lokasyondan birini tercih edebilirsiniz.

Eğer çocuğunuz/çocuklarınız 12-17 yaş aralığındaysa, yaz okulunun Londra merkezinde, kendi yaş gruplarınızla birlikte haftada 15 saat genel İngilizce eğitimi alabilir ve siz Londra sokaklarını turlarken, çocuğunuz/çocuklarınız da kendi arkadaşlarıyla çeşitli okul aktivitelerine ve gezilere katılabilir.

Eğer çocuğunuz/çocuklarınız daha küçük yaş grubu olan 5-9 yaş aralığındaysa, yaz okulunun Torbay merkezini ziyaret edebilir ve siz haftada 15 saat genel İngilizce eğitimi alırken, çocuğunuz/çocuklarınız da kendi yaş grubuyla, çeşitli oyunlar ve etkinlikler eşliğinde İngilizce öğrenebilir.

Kategoriler:

İngiltere tatilinizden beklenenden fazlasını almak, yeni yerler görürken, dilinizi de geliştirmek isterseniz, LAL İngiltere yaz okullarını ve eğitim programlarını değerlendirebilirsiniz.

LAL İngiltere Yaz Okulları Size Neler Sunabilir?
LAL İngiltere yaz okullarının sunduğu programlara sadece eğitim giderleri dahildir, ancak ek ücretle konaklamanızı da okulda alabilir ve Londra’da aile yanı ve öğrenci yurdu seçeneklerini, Torbay’da ise aile yanı ve otel seçeneklerini değerlendirebilir; çocuğunuz/çocuklarınız en fazla 15 kişilik sınıflarda eğitim alırken, siz en fazla 12 kişilik sınıflarda İngilizce öğrenebilir; aileler için sunulan bu yaz okulu programlarına en az 1, en fazla da 4 hafta için katılabilirsiniz…

Ingiltere'de Nereye Gidebilirsiniz?

Londra (12-17 yaş)
Torbay (5-9 yaş)