Sanat ve İngilizce Premium Yaz Okulu

Hem ruhunu beslemek, hem de yabancı dilini geliştirmek istersen Bucksmore Education İngiltere yaz okulunun “Sanat ve İngilizce” premium programına katılabilirsin.

İngiltere’nin Surrey şehrini ziyaret ederek katılacağın bu özel program içinde, haftada 15 saat İngilizce derslerine ek olarak, haftada 7.5 saat müzik(ensturman eğitimi), dans(modern jazz, bale, hiphop) ve resim dallarında dersler alabilirsin.

İngilizce eğitimin sırasında “Akademik Beceriler” başlığı altında sınav tekniklerini, akademik yazı yazma ve okuma becerilerini geliştirebileceğin dersler alabilir ve arkadaşlarınla gruplar oluşturarak yabancı dilini etkin bir şekilde kullanabileceğin ‘Bucksmore TV’, ‘Bucky Gamer Exhibition’, ‘Bucksmore Yıllığı’, ‘Londra’da Yaşamak Nasıl Birşey?’, ‘Bucksmore Başkanı’, ‘Bandolar Savaşı’, ‘Bucksmore Haberleri’ gibi projelere katılabilirsin.

Derslerin yanı sıra You Bet!, Village Fete, Get Your Own Back, Renk Savaşları, Zombie Run, Granny’s Candy, Beat the Clock… gibi çok çeşitli yaz okulu aktivitelerine de katılabilir ve konuşma pratiği ile öğrenmeye devam edebilirsin.

Bu özel yaz okulu programı dahilinde her hafta katılacağın bir yarım ve iki tam günlük geziler sırasında ise Londra (Buckingham Sarayı, Big Ben, Houses of Parliament,

Kategoriler:

Trafalgar Square, 10 Downing Street), Greenwich(Royal Observatory, Ulusal Denizcilik Müzesi, Cutty Sark), Legoland/Chessington World of Adventure, Brighton, Thorpe Park gibi yerleri görebilirsin.

Bucksmore İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

İngilizce derslerine en fazla 11 kişilik sınıflarda katılabilir; “İngilizce ve Sanat” programının yanı sıra yaz okulunun Surrey merkezinde “İngilizce ve STEM” premium programını da tercih edebilir; orada geçireceğin süre boyunca okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin…

İngilizce eğitimiyle birlikte kendini sanat alanında da geliştirebileceğin bir program için Amerika’yı ziyaret etmek istersen, FLS ınternational yaz okulunun iki farklı programını değerlendirebilirsin.

Sanatını oyunculuk alanında sergilemek istersen, FLS International yaz okulunun “Oyunculuk Kampı”na katılabilir ve İngilizce eğitimi de görebileceğin bu program için California’yı ziyaret edebilirsin.

Yaz okulunun Cal State Fullerton merkezinde katılabileceğin bu program sırasında, haftada 18 İngilizce dersine ek olarak, haftada 10 ders FLS International’ın Sinema Kampı öğrencilerine katılarak, filmleri için oyunculuk eğitimi görebilirsin.

Kamera karşısında oyunculuk yapmayı, şiveli konuşmayı, karakter analizini, doğaçlamayı, sahne içinde diğer oyunculara nasıl tepki verileceğini öğrenebileceğin derslerine ek olarak, 2 tiyatro oyununa gidebilirsin.

Yaz okulunun New York Sanat Turu programına katılmayı tercih edersen, Amerika’da sanatın başkenti New York’u gezerken, ufkunu açabilirsin.

Saint Peter’s Üniversitesi’nde katılacağın bu program sırasında, haftada 18 İngilizce dersine ek olarak, haftada 6 ders sanat atölyelerine katılabilirsin.

Bu yaz okulu programı dahilinde katılacağın geziler sırasında ise Chelsea Sanat Galerileri, Metropolitan Sanat Müzesi, Lower Manhattan, Guggenheim Müzesi, Times Meydanı ve Rockefeller Center, Brooklyn Bit Pazarı, Brooklyn Sanat Galerileri, Fifth Avenue ve Central Park,… gibi birçok harika yeri ziyaret edebilirsin.

FLS International Amerika Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Yaz okulunun “Oyunculuk Kampı” programı dahilinde yapılan stüdyo gezilerine ek olarak, Hollywood, Beverly Hills, Disneyland, Universal Studios, Santa Monica Beach… gibi yerleri ziyaret edebilir; her iki program sırasında da üniversite kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; her iki programa da 3 hafta süresince katılabilirsin…

Nereye Gidebilirsiniz?

Bucksmore Education – Surrey, King Edward’s School (10-13 yaş)
FLS International – California, Cal State Fullerton (15+ yaş)
FLS International – New York, Saint Peter’s University (15+ yaş)

Nerede Kalabilirsiniz?

Öğrenci Yurdunda