Yaratıcı Zihinler ve İngilizce Premium Yaz Okulları

Teknolojiye meraklıysan, “Minecraft” ya da “LEGO” denildiğinde kendini kaybediyorsan, EC English Malta yaz okulunun programı tam sana göre…

8-13 ve 13-17 yaş aralığı için yaz okulu programları sunan okulunun “Bilim, Kodlama ve Robotik Üzerinden Yaratıcı Zihinler” isimli bu özel programı içinde, unutulmaz bir yaz geçirebileceğin herşeyi bulabilirsin.

Öncelikle ilgini çekecek, güncel konular üzerinden haftada 20 İngilizce dersi alabilir; ek olarak da haftada 6 saat yaz okulunun premium programına katılabilirsin.

Bu özel dersler sırasında yaratıcı ve yenilikçi fikirleri pratik çözümlere, icatlara ve günlük yaşamda kullanılabilecek ürünlere dönüştürmeyi, kendi yapılarını tasarlamayı ve tasarımlarını inşa etmeyi öğrenebilirsin.

Belirli üretim tekniklerini öğrendikten sonra, kendi videonu da hazırlayabilir, kısacası yazılı ve sözlü İngilizce’ni geliştirirken kendi robotunu tasarlayabilir ve programlayabilirsin.

Ara sıra derslerden başını kaldırıp dans, iç mekan sporları, el sanatları, kaya tırmanışı ve inişi (abseiling), sinema gecesi, barbekü partisi gibi çok çeşitli yaz okulu aktivitelerine de

Kategoriler:

katılabilir ve yeni arkadaşlarınla sosyalleşebilirsin.

Yaz okulu programı dahilinde her hafta yapılan tam ve yarım günlük gezilerle Rocky Beach, Sandy Beach, Pretty Bay, Golden Bay,Esplora Science Centre, Splash and Fun Waterpark, Valletta, Vittoriosa, Mdina gibi yerlere giderek Malta’yı karış karış gezebilirsin.

EC English Malta Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

İngilizce eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; ekstra ücretle Malta’ya çok yakın mesafede bulunan Sicilya’yı ziyaret edebilir; 8-13 yaş grubundaysan eğitimini St. Martin’s College’ta alabilir ve okul kampüsündeki öğrenci yurdunda konaklayabilir, 13-17 grubundaysan eğitimini EC Malta yaz okulunun kendi binasında alabilir ve aile yanı ya da okuluna yakın mesafedeki otelde konaklayabilirsin…

Nereye Gidebilirsiniz?

Malta, St. Martin’s College Campus/EC Malta (8-13 yaş/13-17 yaş)

Nerede Kalabilirsiniz?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda