Yelken ve İngilizce Premium Yaz Okulu

Yelkenini Malta’nın rüzgarlarıyla doldurup, masmavi sulara açılmak istersen, European School of English (ESE) yaz okulunu tercih edebilirsin.

Sana bol eğlenceli ve ilgili bir yabancı dil eğitimi verebilecek bu yaz okulunda, haftada 20 ya da 30 derslik genel İngilizce programını, ya da 20 sınıf dersine ek olarak, haftada 10 özel ders(birebir İngilizce dersi) alabileceğin yoğun İngilizce programını tercih edebilirsin.

Yelken eğitiminde ise, daha önceden deneyimin yoksa, Birinci Seviye Yelkencilik programına katılabilir ve haftada 4 yarım gün(12 saat) profesyonel yelkencilik eğitimi alabilirsin.

Daha önceden yelkencilik deneyimin varsa, İkinci Seviye Yelkencilik kursuna katılabilir ve program sonunda, (uygun hava koşulları altında ve kıyıya yakın bir mesafede) kendi başına tek elle yelken kullanabilirsin.

Bu yaz okulu programı sırasında eğlenceye de vakit ayırabilir, İngilizce ve dalış eğitiminden kalan vaktinde bowling, Splash and Fun Su Parkı gezisi, hazine avı, Comino gezisi, sinema gecesi, karaoke, günbatımında piknik gibi çeşitli aktivite ve gezi programlarına da katılabilirsin.

Kategoriler:

ESE Malta Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

İngilizce derslerine en fazla 15 kişilik sınıflarda katılabilir; orada geçireceğin süre boyunca yaz okulunun anlaşmalı olduğu The Salini Resort Otel’de konaklayabilir, 14 yaş üzerindeysen aile yanında da kalabilirsin…

Nereye Gidebilirsiniz?

European School of English(ESE) – St. Julian’s(12+ yaş)

Nerede Kalabilirsiniz?

Aile Yanında
Otelde