Yeni Zellanda Dil Okulları

Sadece İtalyanca dil eğitimi almak için değil, İtalya gibi harika bir ülkeyi ziyaret etmek için bile İtalyanca öğrenebilirsin…

Güzelliği bir yana özellikle de ileride üniversite eğitimini İtalya’da almayı ve hatta moda alanında kariyer yapmayı hedefliyorsan, İtalyanca’yı ana vatanında öğrenebilirsin.

Ama öncesinde, İtalya’da dil eğitimi konusunda bizden biraz bilgi alabilirsin.

Hiç İtalyanca Bilmeden de İtalya’da Bir Dil Okuluna Kaydolabilirsin
Dilini hiç bilmeden İtalya’ya gitmek seni korkutmasın, çünkü hiç İtalyanca bilmeden de bir dil okuluna kaydolabilir ve İtalyanca’yı orada yaşayarak daha kolay öğrenebilirsin.

Ziyaretin sırasında yaşayacağın şehri ise isteklerine göre belirleyebilir, bir şehri yaşamak için seçerken, diğerlerini de gezi rotana yerleştirebilirsin.

İtalya’da Dil Eğitimin için Şehir Tercihini Bütçene Göre Yapabilirsin
İtalyanca İtalya’nın kalbinde öğrenilir diyorsan Roma, Milano ya da Floransa gibi şehirleri;

Hem yaşam tarzı, hem de bütçe açısından daha sakin bir lokasyon arıyorsan Calabria, Siena, Viareggio… gibi şehirleri tercih edebilirsin.

Dil okulu tercihini ise yine lokasyon ve ihtiyacın olan eğitim programına göre belirleyebilirsin.

İtalya Dil Okullarında İhtiyacına Uygun Bir Eğitim Programı Bulabilirsin
Seçebileceğin okulların çoğunda genel İtalyanca, iş için İtalyanca, üniversiteye hazırlık için İtalyanca ya da CILS için hazırlık kursu gibi programların tümünü bulabilirsin.

Ayrıca okulunun sunacağı aktivite ve yarım/tam günlük şehir gezileri sayesinde hem konuşma pratiği yapabilir, hem de İtalyan kültürünü fazlasıyla geliştirebilirsin.

İtalya’da Dil Eğitimin Sırasında Farklı Konaklama Türlerinden İstediğini Değerlendirebilirsin
Ziyaretin sırasında ise aile yanı, öğrenci evi, öğrenci yurdu, paylaşımlı apartman ya da otel seçenekleri içinden kendine uygun olan yerde konaklayabilirsin.

Ve tabi ki daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda İtalya’daki dil okullarını inceleyebilir ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında, sana özel öneriler sunabilmemiz için hemen bize ulaşabilirsin…

shape-29
GoWest
Yeni Zellanda Dil Okulları

Tek bir sonuç gösteriliyor

GoWest

Kayıt Süreci