Delfin Dublin İrlanda

İrlanda’ya özel dil okullarından biri olan Delfin Dublin şehrin de, hareketin de, İngilizce’nin de tam merkezinde…

İrlanda’yı sadece ve sadece İngilizce öğrenmek ve biraz da eğlenmek için ziyaret edeceksen, Delfin Dublin’in genel İngilizce programlarını değerlendirebilir, haftada 15 saatlik genel İngilizce, haftada 20 saatlik yarı yoğun İngilizce veya haftada 30 saatlik yoğun İngilizce programını tercih edebilirsin.

İngilizce eğitimin için İrlanda ziyaretine uzun bir süre ayırabileceksen, dil okulunun “Work and Study” programını da tercih edebilir ve 25 hafta dil eğitimi alırken, haftada 20 saat yarı zamanlı çalışma iznine sahip olarak, farklı bir ülkede çalışma deneyimi edinebilirsin.

Ayrıca “Work and Study” programı için alacağın vize ile İrlanda’da ekstra 2 ay daha kalabilir ve gider gitmez seveceğin İrlanda’yı doya doya gezebilirsin. (Bu programda 25 hafta, yani 6 ay süresince dil eğitimi alabilir ve eğitimini tamamladıktan sonra 2 ay daha İrlanda’da kalabilirsin.)

Eğer IELTS ya da Cambridge sınavlarına hazırlanmak amacıyla İrlanda’da dil eğitimi almayı planlıyorsan, Delfin Dublin’de en fazla 12 haftalık bir programa katılarak, haftada 15 saat sadece sınav hazırlık eğitimi görebilirsin.

Ama eğer mesleki alanda İngilizce eğitimi almayı planlıyorsan; İrlanda’daki dil okulları arasında nadir bulunan bir eğitim programı olarak, Delfin Dublin’de en fazla 12 hafta süresince, haftada 15 saat anlaşma becerileri, işletme iletişimi, teklif hazırlama, mesleki dil ve ifade kullanımı, insan kaynakları ve kadro geliştirme, pazarlama, girişimcilik, seyahat, işletmede sosyal medya, tüketici ilişkileri… gibi konular üzerinden sadece İş için İngilizce eğitimi alabilirsin.

Sonunda hangi programı seçersen seç, Delfin Dublin ile harika bir eğitim alacağına ve İrlanda’da harika zaman geçireceğine emin olabilirsin…

Kategoriler:
Nereye Gidebilirsin?

Dublin

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
İş için İngilizce
Akademik Yıl Programı
“Work and Study”

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Paylaşımlı Apartman Dairesinde