Avustralya Sertifika – Diploma Okulları

Ayıracağın zamanı ve bütçeyi kendin belirleyerek, mesleğinde, yabancı dilinde ve iş deneyiminde kendini daha fazla geliştirmek istiyorsan, Avustralya’da bir sertifika ya da diploma programına katılabilirsin.

Özellikle de uygulama ağırlıklı alabileceğin bu eğitimin sonunda, Avustralya gibi gelişmiş bir ülkede staj yapma ve çalışma imkanına sahip olabilirsin.

Avustralya’da Sertifika ya da Diploma Eğitimin için Bütçene ve Zamanına Göre Tercihler Yapabilirsin
“Sertifika mı, yoksa diploma mı?” diye sorarsan, en az 4 haftadan en fazla 1 yıla kadar değişen programlar içinden, sertifika programını daha kısa sürede; diploma programını ise sertifikada göreceğinden daha fazla ders alarak, daha uzun sürede tamamlayabilirsin.

Önemli Not; “Diploma” kelimesinin aklını karıştırmaması için, üniversite ya da master eğitimi sonucunda alınan belgeden tamamen farklı bir şey olduğunu unutma. Sertifika gibi, diploma da kısa süreli mesleki eğitim alabileceğin bir program çeşididir. Yani tamamlaman sonucunda alacağın diploma belgesi, üniversite eğitimi sonucunda verilen diploma belgesinden tamamen farklıdır.

Sadece orta seviyede İngilizce ya da IELTS/TOEFL puanıyla, her tür alanda katılabileceğin bu programlar sayesinde, hem gündelik hem de mesleki İngilizce’ni fazlasıyla geliştirebilirsin.

Ama yabancı dil konusunda eksiklerin olduğunu düşünüyorsan, eğitimin öncesinde Avustralya’da bir dil okuluna kaydolabilir, hatta sertifika ya da diploma eğitimini alabileceğin birçok okulda ihtiyacına uygun İngilizce kursları da bulabilirsin.

Avustralya’da Sertifika ya da Diploma Eğitimi Almanın Avantajları…
24 haftadan daha fazla sürecek bir sertifika-diploma programına katılırsan, eğitimin sırasında haftada 20 saat çalışma iznine sahip olabilir ve cep harçlığına katkıda bulunabilirsin.

Konaklama konusunda ise, okulunun sana sunabileceği imkanlardan yararlanabilir,kampüs içinde ya da okuluna yakın mesafede bulunan bir öğrenci yurdunda kalabilirsin.

Sertifika-diploma eğitimi konusunda, diğer ülkelere kıyasla en hesaplı programları sunan Avustralya’da, hem eğitim hem de iş deneyimi açısından çok daha iyi imkanlarla karşılaşabilirsin.

Eğer sertifika-diploma eğitimin için Avustralya’yı düşünüyorsan, aşağıda yer alan okulları ve eğitim alanlarını inceleyebilir ya da okul, program, konaklama ve fiyat konularında daha detaylı bilgi için, hemen bize ulaşabilirsin…

shape-29
GoWest
Avustralya Sertifika – Diploma Okulları

Gösterilen sonuç sayısı: 3

GoWest

Kayıt Süreci