EC English İrlanda

Karakterine, kültürüne ve eğlencesine doyamayacağın şehir Dublin’de İngilizce öğrenmek için, EC English İrlanda dil okulunu tercih edebilirsin.

İngilizce dil eğitimin sırasında rahat bir şehirde yaşamak istiyorsan, sınıfının dışında da harika vakit geçirebileceğin ve arkadaş canlısı insanlarıyla daha kolay iletişim kurabileceğin Dublin’de, yabancı dili yaşayarak öğrenebilirsin.

Tüm bu harika imkanlar için EC English’i tercih edecek olursan, bu dil okulunda kendine uygun bir İngilizce eğitim programı bulabilirsin.

EC English ile genel İngilizce eğitimi almak istersen, haftada 20 derse katılabilir ya da yoğun İngilizce programını tercih ederek, haftada 20 İngilizce dersine ek, 10 seçmeli derse katılabilirsin.

EC English İrlanda dil okulunun bu farklı yoğun İngilizce programı içindeki 10 derste, ihtiyaç duyduğun ya da ilgini çekecek konular üzerine eğitim alabilirsin.

“Şehirde İngilizce” dersinde yerel diyalekti öğrenirken, İrlanda’nın başkentinde harika bir tura çıkabilir; “Mesleki İngilizce” dersinde mesleki alanın için belirli iletişim becerileri kazanabilir; “Global Kariyer Gelişimi” dersinde çalışma hayatında neyin başarı sağlayacağını ve şirket yapısının detaylarını öğrenebilir; “Konuşmaya Başla” dersinde konuşma becerilerin üzerine pratik yapabilir ve akıcılık kazanarak kendine güvenini artırabilir; “Hayatta Kalmak için İngilizce” dersinde günlük yaşantıdan olaylar üzerine farklı seviyelerde İngilizce becerilerini geliştirebilir; “Gerçek Bağlamda Gramer” dersinde İngilizce dilinin yapısını detaylarıyla öğrenebilir; “ Yaz Bakalım” dersinde ise farklı alanlar için yazı yazma becerileri kazanabilirsin.

Dublin’i ziyaret ederek alacağın İngilizce eğitimin için uzun bir süre ayırabileceksen, dil okulunun akademik sömestr ya da akademik yıl programına katılabilir ve en az 24 hafta süresince genel ya da yoğun İngilizce programlarına katılabilirsin.

(Akademik sömestr/yıl programları, hafta sayısı arttıkça, haftalık eğitim ücreti düştüğü için, İngilizce eğitimine fazla zaman ayırabilecek öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilir.)

İrlanda’daki bu harika dil okulunda genel ve yoğun İngilizce programlarının yanı sıra en fazla 5 hafta katılabileceğin “Şehirde İngilizce” programını da değerlendirebilirsin.

Bu program sırasında haftada 20 genel İngilizce dersine ek olarak, haftada 10 dersini Dublin’i gezerken alabilir, İrlanda kültürünü derinlemesine öğrenirken, Dublin’in görülmeye değer noktalarında İngilizce öğrenebilirsin.

Kategoriler:

EC ENGLISH İrlanda Dil Okulu Sana Neler Sunabilir?
İrlanda’yı mesleki alanda yabancı dilini geliştirmek için ziyaret etmeyi planlıyorsan, EC İrlanda dil okulunun en fazla 10 hafta için sunulan “İş için İngilizce” programına katılabilir, program dahilinde haftada 20 genel İngilizce dersine ek olarak, haftada 10 ders ücretsiz atölyelere katılabilir ve kariyerin için etkili iletişim becerileri geliştirebilirsin.
Eğer ileride yurt dışında üniversite eğitimi almayı planlıyorsan ya da yurt dışında kariyer hayallerin varsa, EC English İrlanda dil okulunun sunduğu “IELST Sınavına Hazırlık” veya “Cambridge Sınavına Hazırlık” programlarını da değerlendirebilirsin.

Nereye Gidebilirsin?

Dublin

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Paylaşımlı Apartman Dairesinde