Es Dubai Dil Okulu

Dubai, yüksek yaşam standardı, modern yaşam tarzı ve göz kamaştıran güzellikleri ile dünyanın en popüler şehirlerinden biridir.

ES Dubai, ile İngilizce dil eğitimini harika kampüsü ve bol sosyal aktivitesi olan okulda alabilir, harika zaman geçirerek, yeni arkadaşlar edinerek ve turistik yerleri keşfederek muhteşem günler geçirebilirsin.

ES Dubai dil okulu konum olarak şehrin en popüler yerlerine çok yakın bir mesafede yer alması sebebiyle sana; kafeler, restoranlar, mağazalar ve ulaşım hatlarına kolayca erişim imkanı sunabilmektedir.

Ayrıca ES Dubai Dil Okulu ile düşük suç oranı ve yüksek hayat standartlarına sahip bir yerde eğitim alıp, her mevsim denizin ve güneşin tadını çıkarabilme fırsatı bulabilirsin.

ES Dubai, aynı zamanda vize sürecini hızlandırmak ve işlemlerini hatasız gerçekleştirmek için sana sunduğu vize desteğiyle, ret oranlarını en düşük seviyede tutan okul olarak bilinmektedir.

ES Dubai senin için güvenli otel konaklama imkanları sunmaktadır Okul ile arası sadece 35 dakika konaklamandan Es Dubai’ye ulaşım ihtiyacı her gün ücretsiz olarak kaldırılan servis otobüsü ile sağlanmaktadır.

Kategoriler:
Nereye Gidebilirsin?

Dubai

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
İş İngilizcesi
Akademik yıl programı
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Konuşma İngilizcesi
Pazarlama için İngilizce

Nerede Kalabilirsin?

Otel Daireleri