Eurocentres Fransa

Eurocentres ile ister Fransa’nın kalbi Paris’te, ister liman şehri La Rochelle’de, istersen de kaleleri ve bağlarıyla ünlü Amboise’de, Fransızca öğrenebilirsin.

Fransa’nın bu üç fraklı noktası içinden konaklama imkanları açısından bütçene uygun olanı, yaşam tarzı açısından da kendi zevklerine uygun olanı rahatlıkla bulabilirsin.

Ama gerek eğitim sistemi, gerek lokasyonları, gerekse de okullar ve bulundukları çevre açısından (okul fotoğraflarına mutlaka bakmanı tavsiye ederiz) içlerinden birini seçmekte oldukça zorlanabilirsin.

Dil eğitimine ayırabileceğin vaktin fazlaysa, sadece Eurocentres’a özel “Open Choice”/ Serbest Seçim programına da katılabilirsin. Tercihine göre en az 22, en fazla 52 hafta süresince katılabileceğin bu harika programla birden fazla dili, birden fazla ülkeyi ziyaret ederek öğrenebilirsin. Örneğin 36 haftalık bir eğitim programı içinde en fazla 3 okulu ve dili, 48 haftalık bir eğitim programı içinde ise en fazla 4 okulu ve dili seçebilirsin.

(Almanya, Amerika, Avustralya, Fransa, Güney Afrika, İngiltere, İrlanda, İspanya, İtalya, Kanada, Peru gibi ülkelerden istediklerini ziyaret ederek; Almanca, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca gibi dillerden istediklerini öğrenebilirsin.)

Kategoriler:

Eurocentres Fransa Dil Okulları Sana Neler Sunabilir?
Genel Fransızca eğitimini tercih edersen haftada 20 ders, Yoğun Fransızca eğitimini tercih edersen haftada 25 ders alabilirsin; Fransa’ya farklı bir alternatif olarak eğitimini Eurocentres’ın İsviçre/Lozan’daki merkezinde de alabilirsin; La Rochelle’de aşçılık ya da yelkencilik, Paris’te şarap tadımı, fransız sinema tarihi ya da moda ve parfüm tasarımı gibi özel ilgi alanlarına yönelik eğitim verilen haftalık kurslara katılabilirsin; şehir gezileri ile Fransız kültürünü daha yakından tanıma fırsatını bulabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Amboise
La Rochelle
Paris

Ne Öğrenebilirsin?

Genel Fransızca
Yoğun Fransızca
İş için Fransızca
DELF/DALF için Fransızca

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Evinde