ESE Language School Malta

Dilini bilmediğin bir ülkeyi ilk defa ziyaret edeceksen, Malta gibi küçük bir ülkede ve ESE gibi ilgili bir dil okulunda, kendini oldukça rahat hissedebilirsin…

Özellikle de, en fazla 6 ya da 12 kişilik sınıflarda, eğitimin için daha fazla ilgi görebilir ve seçebileceğin bazı programlarda sınıf derslerine ek olarak birebir İngilizce dersleri de alabilirsin.

İstersen haftada 20 veya 30 ders alabileceğin Genel İngilizce programına, istersen de haftada 20 sınıf dersiyle birlikte haftada 10 ders birebir İngilizce öğrenebileceğin, “Yoğun İngilizce programına katılabilirsin.

Eğer “İş için İngilizce” eğitimi almayı düşünüyorsan, aynı şekilde haftada 20 derslik ya da haftada 20 sınıf dersine ek 10 özel ders alabileceğin bir programı tercih edebilirsin.

İngilizce eğitimine ek olarak okulunun gezi ve aktivite programlarıyla Malta’nın keyfini çıkarabilirsin.

Kategoriler:

ESE Malta Dil Okulu Sana Neler Sunabilir?
Hafta sayısı arttıkça ücreti azalan uzun dönem İngilizce programını (en az 8 haftadan başlayan) da tercih edebilir; en fazla 6 kişilik sınıflarda haftada 20 veya 30 ders alarak İngilizce öğrenebileceğin “Mini Grup” programlarına da katılabilir; kendini eksik gördüğün konularda birebir İngilizce eğitimi alabilirsin…

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda
Paylaşımlı Apartmanda